Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu Fikret Orman başkanlığında bugün gerçekleştirdiği uzun toplantının ardından, Carvalhal ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Başkan Fikret Orman yönetiminde Akaretler'deki kulüp binasında bir araya gelen yönetim kurulu, 5 saat süren toplantının ardından Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada, teknik direktör Carlos Carvalhal ile karşılıklı anlaşma sağlanarak yolların ayrılmasına karar verildiği bildirildi.

Yapılan açıklamada, ''Yönetim kurulu olarak 2011-2012 futbol sezonunda A takımımızın teknik direktörlüğünü yapan Carlos Carvalhal'e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz. Carvalhal;in yerine A takımımız teknik direktörlüğüne, kulübümüz futbol takımlarının genel direktörü Tayfur Havutçu'nun getirilmesine karar verildi'' denildi.

Bu arada takımdan ayrılan teknik direktör Carlos Carvalhal'in, yarın sabah saat 10.30'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcularla vedalaşacağı ve akşam da yönetim kurulu tarafından onuruna bir yemek verileceği kaydedildi. Beşiktaş ile yollarını ayıran Carvalhal, ''Futbolda şike'' davası kapsamında bir süre Metris Cezaevi'nde tutuklu kalan Tayfur Havutçu'nun yerine takımın başına getirilmişti.

Carvalhal'in yerine getirilen Tayfur Havutçu ise cezaevinden çıkmasının ardından futbol takımlarının genel direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Öte yandan Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal ile yolların ayrıldığı Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Borsa'ya da bildirildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bjk li değilim ama tek yorumum su bu havutcu hapisteyken bu takım iyi gidiyordu ne zaman bu adam hapisten cıktı sportif oldu takım kötü gitti carvaryal iyiydi bence adamın işlerine karıştılar sonuc kacınılmaz oldu tayfurla falan devam edilmez beşiktaşa sağlam bir adam lazım lucescu-daum vs gibi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben bjk li değilim ama tek yorumum su bu havutcu hapisteyken bu takım iyi gidiyordu ne zaman bu adam hapisten cıktı sportif oldu takım kötü gitti carvaryal iyiydi bence adamın işlerine karıştılar sonuc kacınılmaz oldu tayfurla falan devam edilmez beşiktaşa sağlam bir adam lazım lucescu-daum vs gibi
    valla ustacığım şunca zaman oldu benimle aynı düşünen bir sen çıktın..bu forumda yada başka platformlarda kendimi yırttım ' yargı süreci devam eden biri takıma sokulmaz' diye..işte sonuç ortada..tayfurdan önce ve tayfurdan sonra diye beşiktaşın performansına bakın...tayfur gelmese beşiktaş ondan önceki performansını tuttursa teorik olarak galatasarayın 4 puan önünde liderdi...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

beşiktaş yönetiminin havutçu ısrarı inadı niye....adamın b.kunda boncukmu buldular nedir bu kardeşim...memlekette nekadar rüşvetçi şikeci üçkagıtçı varsa onlarla birlikte içeri tıkılıyor,dışarı çıkar çıkmaz beşiktaşın başına antrenör yapılıyor..üstelik tutuksuz yargılanmaya devam eettiği halde...kardeşim bu adamın üstün bir meziyeti varsa yönetim olarak açıklayında bizde bilelim yoksa beşiktaş gibi büyük bir camiaya çömez ve şaibeli biri nasıl antrenör olarak getirilir anlayamıyorum..türk futbolu ilerliyecekse kalite yükselecekse bu havutçu gibilerle olmaz...onun yeri bankasya veya süper liğin vasat takımlarıdır....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlısı olsun!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bulletfromhell Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    valla ustacığım şunca zaman oldu benimle aynı düşünen bir sen çıktın..bu forumda yada başka platformlarda kendimi yırttım ' yargı süreci devam eden biri takıma sokulmaz' diye..işte sonuç ortada..tayfurdan önce ve tayfurdan sonra diye beşiktaşın performansına bakın...tayfur gelmese beşiktaş ondan önceki performansını tuttursa teorik olarak galatasarayın 4 puan önünde liderdi...

doğru söyleyeni 9 köyden kovmuşlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri