Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: adobe flash player çýldýrtýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart adobe flash player çýldýrtýyor

pc. yi kapatýp açtýðýmda web tarayýcým adobe flash player eklentisi yüklememi istiyor---denetim masasýnda var görünüyor format atmak istemiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yükle ozaman sende

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kirmastýlý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yükle ozaman sende
    her defasýnda sen ayný iþlemi yapmak istermisin ,kapatýp açtýðýmda tekrar istiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tüm pencereleri kapat öyle yüklet yada adobe playerý denetim masasýndan kaldýr tekrar yükle son yazýlýmý yükle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adobe player ý denetim den kaldýr tekrar yükle yüklerken sorun olmammasý için tüm pencerelerin kapalý olmasý þart yoksa yükleyemezsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kubilaysa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adobe player ý denetim den kaldýr tekrar yükle yüklerken sorun olmammasý için tüm pencerelerin kapalý olmasý þart yoksa yükleyemezsin
    konuyu yanlýþ anlamayalým lütfen ---yükleme sorunu yok ...sorun pc yi kapatýp açtýðýmda her defasýnda ortaya çýkmasý

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri