Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Zokora: Emre ýrkçýlýk yaptý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Zokora: Emre ýrkçýlýk yaptý

Trabzonsporlu Zokora, karþýlaþmanýn ardýndan gündeme oturacak bir açýklama yaptý. Fildiþi Sahilili oyuncu, "Emre Belözoðlu bana 'Pis zenci' diye hakaret etti. Bunu kabullenemiyorum" dedi. Emre ise "Söylemiþ olabilirim" yanýtýný verdi:46:
    Konu zeký62 tarafýndan (15-04-2012 Saat 22:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Faruk Öksüz
    TFF
    Yönetim Kurulu
    Hukuktan Sorumlu Üye

EMRE nin avukatýymýþ:49:

ceza gelirmi sizce ?
    Konu zeký62 tarafýndan (16-04-2012 Saat 21:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu sinir tipi iyice sinir ediyor beni emrenin futbolcu olarak yetenekli ama hal ve tavýrlarý sýfýr bana göre

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dilmen: Emre futbolu býraksýn

Rýdvan Dilmen: "Ben bu olaya vicdan gözlüðüyle bakarým ve eðer dediyse, Emre duþunu aldýktan sonra bu iþi býrakacak"

Zokora'nýn "Emre bana 'pis zenci' dedi" sözlerinin ardýndan Lig TV'de canlý yayýna katýlan ve "o sözleri söylemiþ olabilirim" diyen Emre Belözoðlu'na Rýdvan Dilmen'den tepki.
    DUÞUNU ALIP GÝDECEK

Dilmen, maç sonrasý yayýnlanan Yüzde Yüz Futbol programýnda konuyla ilgili olarak; "Ben bu olaya vicdan gözlüðüyle bakarým ve eðer dediyse, Emre duþunu aldýktan sonra bu iþi býrakacak. Dünyadaki örnekleri bilmem ama bu Türkiye'de yaþanan bir þey deðil. Zokora böyle bir tacize uðramýþsa ve bu nedenle ülkemizden kötü anýlarla ayrýlacaksa, Emre bunu yaptýysa, parasý ve pulu var, duþuna aldýktan sonra çantasýný toplayacak ve 'bana eyvallah' diyerek gidecek" dedi.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

trabzon maçý kaybedince gündem deðiþtirmek için bunlarýn altýna sýðýnýyor, emre söylemiþ olabilirim diyor,belki cezada alacakki gerektiriyorsa alsýn, ama zokarada bana küfretti diyor zokorada dürüsce çýkýp evet bende küfretmiþ olabilirim diyebilecek karekterdemi merak ediyorum,onlar için ýrkçýlýk nekadar önemli ise bizim içinde ana,avrat bacý onun iki katý önemlidir. dünden beri bu olay oldu gündem deðiþti bunun benzerini sayýn m.ali yýlmaz söylemiþti kendi futbolcusu için hiçbir þey olmamýþtý ama olayýn fenerbahçe ile olmasý medya nimet bulmuþ gibi balýklama atladý vurun abalýya .. þimdi burdan trabzon'lu arkadaþlara soruyorum biri sizin annenize ,karýnýza,bacýnýza küfretse ne tepki verirsiniz, ben tokatlýyým bizler böyle küfreden adamý vururuz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emre Belözoðlu: Rýdvan sen kimsin

Emre Belözoðlu, Rýdvan Dilmen'in kendisiyle ilgili sözleri için çok sert bir cevap verdi.

Süper Kupa Süper final karþýlaþmasýnda Emre ile Zokora arasýnda yaþanan olayýn ardýndan yorumcu Rýdvan Dilmen Emre için aðýr sözler sarf etmiþti. Emre Bölezoðlu bugün basýn toplantýsýnda bu sözlere cevap verdi.
    Emre Belözoðlu, Rýdvan Dilmen'in kendisiyle ilgili sözleri için Rýdvan benim kariyerimde bir oyuncu deðil. Burada mütevazilik yapmayacaðým. Rýdvan kim ki bana çantaný topla git diyecek. Burada Aykut Kocaman ve yöneticilerimiz var. Karar mercii onlardýr." dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emre terbiyesiz ukala bir futbolcu .hatta tek sevmediðim futbolcu emre ..maçlarda hakemlere kufur eder.yani yapmýþtýr.emre futbolu býrakmalýdýr.eðer kameralara yansýmýþssa söylemleri kesin ceza alýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zeký62 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Faruk Öksüz
    TFF
    Yönetim Kurulu
    Hukuktan Sorumlu Üye

EMRE nin avukatýymýþ:49:

ceza gelirmi sizce ?

gelmezzzzzzzzzzz oda efeliðe devammm ederr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ASÝL Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Emre Belözoðlu: Rýdvan sen kimsin

Emre Belözoðlu, Rýdvan Dilmen'in kendisiyle ilgili sözleri için çok sert bir cevap verdi.

Süper Kupa Süper final karþýlaþmasýnda Emre ile Zokora arasýnda yaþanan olayýn ardýndan yorumcu Rýdvan Dilmen Emre için aðýr sözler sarf etmiþti. Emre Bölezoðlu bugün basýn toplantýsýnda bu sözlere cevap verdi.
    Emre Belözoðlu, Rýdvan Dilmen'in kendisiyle ilgili sözleri için Rýdvan benim kariyerimde bir oyuncu deðil. Burada mütevazilik yapmayacaðým. Rýdvan kim ki bana çantaný topla git diyecek. Burada Aykut Kocaman ve yöneticilerimiz var. Karar mercii onlardýr." dedi.
    kariyerimde bir oyuncu deðil. youkyaaa yürüüügiiiiiiiiiit

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hasta oklan bu kiþiyi kulübün tedavi ettirmesi gerekir.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri