Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/12 İlkİlk 1234567891011 ... SonSon
111 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sunny Cihazlarlar İçin Genel Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zannetmiyorum daha önce bole bı sıkıntı olmuŞtu yazılımLa düzenlediM ama şimdi arşivden yazılımı bulamıyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o sistemdebaşka cihaz calışıyormu sistemden olmasın?sizin için bir arştırma yapacagım bakalım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet çalışıyor sizi beKliyorum yazılım var ama bulamıyorum yaa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım manuel tp girerken 4-5 deger yükselterek yada düşürerek girmeyi denermisin aklıma ne gelirse yazıyorum birde bunu deneyin bakalım birde tüm ayarlar üzerinde tek tek dolaşı ok leyin yani dieseg ayarını makına 1 olarak gösterse dahi tekrar 1 i secip okleyin birde dieseq varsa arada onu iptal edip direkt baglayın cihazı....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HALLETTİM KARDEş ilgine tşk başka bir forumdan daha önce cevap geldi çözümledim yazılımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı firari888 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    HALLETTİM KARDEş ilgine tşk başka bir forumdan daha önce cevap geldi çözümledim yazılımla
    No av hatası durumlar ALL 96 Bin dosyası yuklenirse sorun çözülüyor.Tabi bu gömülü modullu cihazlarda geçerli.Sizde 12 03 a5 cihaz mı vardı.Ve nasıl çözdügüzüde yazarsanız bunu yaşayan arkadaşlarımıza bir ön aracı olurdu
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

KardeŞ cihazıma 12.00.a5 yazılımı verdiLer direK attım sorun ortadan Kalktı

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı firari888 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    KardeŞ cihazıma 12.00.a5 yazılımı verdiLer direK attım sorun ortadan Kalktı
    Kusura bakmayın ama 12.00.A5 yazılımını ilkkez duyuyorum.
    Bu işin aslını güzelce anlatında bizde bilgi sahbi olalım ve bu sorunu yaşayanlarda çözüm bulabilsin. Paylaşıma katkı sağlamak istiyorsanız lütfen ayrıntılı bir açıklama yapın

Sayın Serkan YILMAZ yazmış:
    No av hatası durumlar ALL 96 Bin dosyası yuklenirse sorun çözülüyor.Tabi bu gömülü modullu cihazlarda geçerli.Sizde 12 03 a5 cihaz mı vardı.Ve nasıl çözdügüzüde yazarsanız bunu yaşayan arkadaşlarımıza bir ön aracı olurdu

Evet böyle daha iyi olmazmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar no av yerine no ch ne demek acaba

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxgmxx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar no av yerine no ch ne demek acaba
    KANAL YOK demek program + - tuşarına bastığınızda da gelmiyorsa kurulum (Kanal Arama) yapmalısınız

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri