Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon
111 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Sunny Cihazlarlar İçin Genel Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaşım enginar moda geçiyorum dün radyo fonu hazırladım onu yüklemedi normal bir yazılım atmaya çalıştım oda olmadı bügüne kadar sorun yoktu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım başka kablo ile deneme yaptınız mu kablo da kopmuş olup baglantı kuramıyor olabilir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet başka kabloilede denedim aygıt yöneticisinden baktım com 1 çalışıyor yazıyor birde com bağlantı ayarları yazıyor bilgisayarda 9600 hız 8bit falan onlardan olabillirmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aygıt yöneticisinden calışıyr görünmesi her zaman com cıkışınızın saglam oldugunu göstermez cam entegreniz de yanmış olabilir ben size gene de kendi pc deki degerleri yazayım deneyin

sanıyedeki bit sayısı 115200

veri bitleri 8

eşlik yok

dur bitleri 1

akış denetimi yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny 7010 dci 12 01 A5 cihazım var. Manuel *** girerken kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Kapanırken ekranda bir F çıkıyor bir sonrakinde 0 çıkıyor. Yeni yazılım yükledim bu seferde Init yazısı geliyor ardından 1 ve sonra cihaz
    kapanıyor. Bu problemi nasıl aşarım acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmet12366 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sunny 7010 dci 12 01 A5 cihazım var. Manuel *** girerken kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Kapanırken ekranda bir F çıkıyor bir sonrakinde 0 çıkıyor. Yeni yazılım yükledim bu seferde Init yazısı geliyor ardından 1 ve sonra cihaz
    kapanıyor. Bu problemi nasıl aşarım acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

softcam yükleyiniz düzelir:

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı isayuksel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

softcam yükleyiniz düzelir:

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler kardeş sağolasın. Softcam attım ve düzeldi. Çalışmalarınızda başarı dileklerimle tekrar sağolun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba üstadlar, 35 nolu mesajdaki gibi benim cihazımda da sorun var, yalnız benim cihazımda F yazıyor tekrar tekrar cihaz kendini açmaya çalışıyor.
    Cihaz Bilgisi : 7010 DCI
    HW : 12.01.A5
    SW : 02.00.07
    35 nolu mesaja verilen cevaba göre hareket ettim. softcam yüklemede 2 çizgi kadar yüklüyor, FAIL yazısı çıkıyor. bazı softcam dosyalarını indirmek için tıklağımda hemanpaylaş.com sitesine götürüyor. o sitede ise dosyası indirmek için link çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden emeğinize ve ellerinize sağlık, hayırlı günler.

Sayfa 4/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri