Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon
111 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Sunny Cihazlarlar İçin Genel Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart f sorunu

Sayın arkadaşlar, 40 nolu mesajımı yazdıktan sonra cihazıma emusuz orjinal program (sarı menülü) yükledim sorunsuz çalışıyor. Güncel program yüklediğimde ise f harfi çıkıyor ve cihaz kendini açmak için hareket ediyor fakat açamıyor tekrar f harfine geliyor devamlı tekrarlıyor. İlginize şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler.
    Konu Salih tarafından (24-10-2006 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaşlar benim sorunum teknokta sorunu yazılımı atıyorum emusuz evet attık tan sonra yeni bir yazılım atıyorum ve resetliyorum makinayı. ve kanal listesi atmak için sunny kanal editörünü açıp yükledim an geri teknokta sorunu ile karşılaşıyorum .. sorunum bu teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaan66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet arkadaşlar benim sorunum teknokta sorunu yazılımı atıyorum emusuz evet attık tan sonra yeni bir yazılım atıyorum ve resetliyorum makinayı. ve kanal listesi atmak için sunny kanal editörünü açıp yükledim an geri teknokta sorunu ile karşılaşıyorum .. sorunum bu teşekkürler
    Kanal listesi olarak sadece sunny cihazların kanal listesini yuklemeniz gerekiyor
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teknokta sorunu

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanal listesi olarak sadece sunny cihazların kanal listesini yuklemeniz gerekiyor

evet ben de sadece sunny kanal listesi ni atıyorum ama sonuç aynı ....

burdaki listeyi inndirdim.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaan66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

burdaki listeyi inndirdim.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanal listesini kanal editorle atıyorsunuz demi.Sorun olmaması lazım.Özelikle tek nokta sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Birde buradaki listeyi yükleyin bakalım Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu da denedim sorun aynı teşekkürler acaba editörden olabilirmi ama daha önce hiç bisorun la karşlaşmamıştım dün oldu anlayamadım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu da denedim sorun aynı teşekkürler acaba editörden olabilirmi ama daha önce hiç bisorun la karşlaşmamıştım dün oldu anlayamadım...
    Yeni yazılım yukleyin .ondan sonra tekrar deneyin.Yazılım olarak original btm yukleyin sonra editorle yukleyin.fixlenmiş yazılımlarda sorun cıkabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan usta denedim btm yazılımı attım teknokta ortadan kalkıyor ama kanal listesi attım zaman tekrar aynı sorun la karşılaşıyorum kanal listesi ni rec den pc ye açamıyorum ama pc den rece açtım zaman teknok ta tekrar ortaya çıkıyor.... ilgilen diğin için teşekkürler ama bu sorunu nasıl çözeceğimi bulamamdım saygılar.......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaşlar bana nasıl yardım cı olabilirsiniz saygılar.....

Sayfa 5/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri