Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Şota: Kayseri'de herkes Galatasaraylı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Şota: Kayseri'de herkes Galatasaraylı

A.A.24 Nisan 2012

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze, Hasan Ali ve Amrabat'ı bırakmamak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Şota Arveladze, futbolcular Furkan, Okay, Hasan Ali, Eren, Sefa ve Amrabat, özel bir hastane tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Çocukların sorularını cevaplandıran Arveladze, Kayserispor'da kalıp kalmayacağının sorulması üzerine, “Buradan başka bir yere gitmiyorum. Programında böyle bir şey yok” dedi.

Söyleşinin ardından Şota ve futbolcular öğrencilerin yanlarında getirdikleri minik toplar ile forma ve şapkalarını imzaladı. Daha sonra hastanenin bahçesine kurulan minyatür kaleye geçen Eren'e öğrenciler penaltı attı.

Burada basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Şota Arveladze, ligler devam ettiği için zamanı değerlendirdiğini ve transfer görüşmelerini sürdürdüğünü söyledi.

İyi oyuncu bularak daha da güçleneceklerini dile getiren Arveladze, “Gidecek oyuncular belli. Hem başkanımız, hem de Süleyman Hurma biliyor. 4 maç kaldı. Birkaç oyuncu ile konuştum, fikirlerimi söyledim. Birisi kiralık gider, birisi takım bulur. Bu anormal bir şey değil. Herkes oynamak istiyor. Oyuncunun bunu istemesi doğal. Şans bulamayan oyuncunun gitmesi gerekiyor” diye konuştu.

Arveladze, Hasan Ali ve Amrabat'ın takımın en iyi iki oyuncusu olduğunu vurgulayarak, “Hasan Ali'nin takımımızdaki en iyi Türk oyuncu olduğuna inanıyorum. 2 yıldan fazla bir zamandır Kayserispor'da oynuyor. Amrabat için de aynı şeyleri söyleyebilirim. Hasan Ali ve Amrabat'ı bırakmamak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Bir süre önce Kayseri'deki bir sinemada Fetih 1453 filmini izlediğini belirten Arveladze, “Kayseri'de herkes Galatasaraylı. Fetih filminde gördüğüm 10 kişiden 9'u (Amrabat'ı bize verin) diyor. Siz kimsiniz diyorum. (Ben Galatasaray taraftarıyım) diyor. Amrabat'ı onlara verirsek biz ne yapacağız?” dedi.

Arveladze, Fetih 1453 filmini çok beğendiğini de dile getirerek, özellikle filmin sonunda verilen mesajın Türkiye açısından önemli olduğuna inandığını sözlerine ekledi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ver be sota onlar almaya alısmıs
    Konu yargıç_1 tarafından (25-04-2012 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilhanaktan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ver be sota onlar almaya alısmıs
    daha seviyeli yorum yapın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri