Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Samux HD FTA Plus İlk Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Genel olarak özelliklerine fiatı uygun güzel bir cihhaz . eksi tarafları;
    diseq siwitch üzrinden diseq motor çalıştıramıyosun. buna imkan vermiyor ya diseq sivicth üzerinden 4 lnb ile 4 uydu veya 16 uydu seyredicen yada diseq motor üzerinden bütün uyduları trayıcan .
    sinyal seviye göstergesi sinyali bulmadan dereye girmiyor. bu da diseq motorla arama yaparken kullanışlı olmuyor.
    cihazda 1 scart , 1hdmı , 1 de usb portu var. lnb loop çıkışı yok
    diger özellikleri menu ve kullanışı vifi hariç hiremco x3 turbo ile aynı bire bir kopya kanal geçişleri fta ve şifreli için aynı yaklaşık 1 saniye bulsatcom u emu ile açıyor
    yazılım programını usb indirip usb bellekten cihaza yükledim gayet iyi çalışıyor
    yalnız uydudan gücelleme frekansından güncelleme yapamadım herhalde frekans tutmuyor. ***leri nerden nasıl yüklücez bilmiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nalkkuş592 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Genel olarak özelliklerine fiatı uygun güzel bir cihhaz . eksi tarafları;
    diseq siwitch üzrinden diseq motor çalıştıramıyosun. buna imkan vermiyor ya diseq sivicth üzerinden 4 lnb ile 4 uydu veya 16 uydu seyredicen yada diseq motor üzerinden bütün uyduları trayıcan .
    sinyal seviye göstergesi sinyali bulmadan dereye girmiyor. bu da diseq motorla arama yaparken kullanışlı olmuyor.
    cihazda 1 scart , 1hdmı , 1 de usb portu var. lnb loop çıkışı yok
    diger özellikleri menu ve kullanışı vifi hariç hiremco x3 turbo ile aynı bire bir kopya kanal geçişleri fta ve şifreli için aynı yaklaşık 1 saniye bulsatcom u emu ile açıyor
    yazılım programını usb indirip usb bellekten cihaza yükledim gayet iyi çalışıyor
    yalnız uydudan gücelleme frekansından güncelleme yapamadım herhalde frekans tutmuyor. ***leri nerden nasıl yüklücez bilmiyorum.
    cihazın ***lerini
    System Ayarları>>TV system>>Kumanda 0000 Tuşla>> Kumanda Kırmızı Tuş "Edit" ile değiştirebilirsin dostum
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=tekniker10;638880]cihazın ***lerini
    System Ayarları>>TV system>>Kumanda 0000 Tuşla>> Kumanda Kırmı
    zı Tuş "Edit" ile değiştirebilirsin dostum
    [/QUOTE
    uydudan yükleme fr.ve pid nedir. dvb king sitesinden softcam ı usb belleğe atıp yüklesem olurmu hangisini yüklemem gerekiyor s2emu vplug yoksa softcam ımı. cihazın şifreleme yazılımı isimlere göre hangisini yükleyeceiğimi bilemiyorum . birde sinyal seviye kalite göstergesi sinyali bulduktan sonra aktifleşiyor sinyal seviye ya 45 yada 90 ı gösteriyor arada bir değer yok devamlı aktif değil buda motorla aramada sorun yaratıyor. tekniker kardeşim cevabını bekliyorum saygılar. sinyal göstegesi için örnek girişi anten girişin den almaları gerekiyer arge çalışmasının dikkatine.
    Konu nalkkuş592 tarafından (05-09-2012 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=nalkkuş592;639009]
    Alıntı tekniker10 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazın ***lerini
    System Ayarları>>TV system>>Kumanda 0000 Tuşla>> Kumanda Kırmı
    zı Tuş "Edit" ile değiştirebilirsin dostum[/QUOTE
    uydudan yükleme fr.ve pid nedir. dvb king sitesinden softcam ı usb belleğe atıp yüklesem olurmu hangisini yüklemem gerekiyor s2emu vplug yoksa softcam ımı. cihazın şifreleme yazılımı isimlere göre hangisini yükleyeceiğimi bilemiyorum . birde sinyal seviye kalite göstergesi sinyali bulduktan sonra aktifleşiyor sinyal seviye ya 45 yada 90 ı gösteriyor arada bir değer yok devamlı aktif değil buda motorla aramada sorun yaratıyor. tekniker kardeşim cevabını bekliyorum saygılar. sinyal göstegesi için örnek girişi anten girişin den almaları gerekiyer arge çalışmasının dikkatine.
    Cihazın yazılımını uydudan değilde internetten yada usb den yükle
    her softcam her cihaza uymaz cihaza uygun softcamı biz editleyip ilgili yerlere koyarız ordan yüklersin
    diğer önerilerinizde değerlemdirilicektir
    saygılar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler tekniker kardeşim. softcam yazılımını enkısa sürede bekliyorum birde bu sinyal durumu ve vi-fi aaparatı halledilirse cihaz süper olacak. bu uydudan yükleme fonksiyonu ne işe yarayacak.
    Konu nalkkuş592 tarafından (07-09-2012 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

s.a arkdslr babamın eve aldıgı samux hd fta plus uydu alıcısyla bende burda değerli arkdslrımızn bilgisini almak isterim kart paylaşımı var yazıyor özelliklerinde yabancı spor kanallarını bu şekilde izleyebilirmiyim aljazira sport ları mesela veya kullanımı nasıl bi sorun çıkartıyormu birde k.e.y ler le izleyebileceğim kanallar neler fazla kalmamıs diye duydum ama astradaki sport digital kanalını izleyebilirmiyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkdslr sorulara lütfen cevap verin başka yerde yok zaten birde bu cihaz için hangi usb wireless adaptörü kullanmalıyız ınca modem var bende ınca wiriless adaptör alsam olurmu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Blackshow Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a arkdslr babamın eve aldıgı samux hd fta plus uydu alıcısyla bende burda değerli arkdslrımızn bilgisini almak isterim kart paylaşımı var yazıyor özelliklerinde yabancı spor kanallarını bu şekilde izleyebilirmiyim aljazira sport ları mesela veya kullanımı nasıl bi sorun çıkartıyormu birde k.e.y ler le izleyebileceğim kanallar neler fazla kalmamıs diye duydum ama astradaki sport digital kanalını izleyebilirmiyim?
    Cihazın ethetnet portu yoktur
    ama uyumlu wireless adaptörle network özelliklerinden faydalanabilirsin
    ücretli bir serverle birçok şifreli kanalı
    kart paylaşımı ile izleyebilirsin
    youtube dan video izleyebilir
    rss haber görüntüleyebilir
    havadurumu bilgisi alabilirsin
    wireless adaptörünü SAMUX bayisinden temin edebilrsin
    saygılarımla
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkdslr bu cihaza eğer wiriless adaptörü almak isterseniz servisin önerdiği ralink 5370 olanı uyumluymuş ben aldım kullandım gayet iyi çalıştı.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri