Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Samux HD FTA Plus İlk Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tekniker kardeşim en son kasım 2012 yazlımını yükleyince hellasat açmamaya başladı. ama astra 19.2 deki kanallar gayet güzel açıyor. şu ***lerin hepsini biraraya toplayıpta bir yazılım atılsa olmazmı. saygılar. Bulsat ırdeto ***lerini elle girsemde gene açmıyor sebebi nedir acaba açıklama bekliyorum selamlar.
    Konu nalkkuş592 tarafından (09-12-2012 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nalkkuş592 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler tekniker kardeşim. softcam yazılımını enkısa sürede bekliyorum birde bu sinyal durumu ve vi-fi aaparatı halledilirse cihaz süper olacak. bu uydudan yükleme fonksiyonu ne işe yarayacak.
    tekniker kardeşim cihazın en son yazılımını samux sitesinden yükledim fakat eski yazılımla açan hellasat taki bulsat ırdeto kanalları açmamaya başladı elle enson ***lerini girsem de açmıyor sebebi nedir. astra 19.2 deki france kanalları gayet güzel açmaya başladı *** menüsüne baktığımda ise bazı şifreleme sistemlerinin kaybolduğunu gördüm.açıklama yaparsanız sevinirim selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tekniker10 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihazın ethetnet portu yoktur
    ama uyumlu wireless adaptörle network özelliklerinden faydalanabilirsin
    ücretli bir serverle birçok şifreli kanalı
    kart paylaşımı ile izleyebilirsin
    youtube dan video izleyebilir
    rss haber görüntüleyebilir
    havadurumu bilgisi alabilirsin
    wireless adaptörünü SAMUX bayisinden temin edebilrsin
    saygılarımla
    tekniker kardeşim öteki yazılarıma pek cevap alamadım bakalım bu sefer cevap alabilecekmiyim. bir kere vi-fi aparatı için 5370 diyorlar her cihaz için vi-fi aparatı değiştirmekmi gerekiyor yoksa linux işletim sisteminidestekleyen tak kullan özellikli başka bir aparatta yeterli olurmu mesela next 19500 de de sadece slx 104 diyorlar ama ben hadron n35 ile gayet güzel bağlandım bu cihazda UPNP varmı yokmu bilmiyorum konuyla ilgili detaylı açıklama yaparsanız sevinirim. saygılar selamlar.:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nalkkuş592 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tekniker kardeşim öteki yazılarıma pek cevap alamadım bakalım bu sefer cevap alabilecekmiyim. bir kere vi-fi aparatı için 5370 diyorlar her cihaz için vi-fi aparatı değiştirmekmi gerekiyor yoksa linux işletim sisteminidestekleyen tak kullan özellikli başka bir aparatta yeterli olurmu mesela next 19500 de de sadece slx 104 diyorlar ama ben hadron n35 ile gayet güzel bağlandım bu cihazda UPNP varmı yokmu bilmiyorum konuyla ilgili detaylı açıklama yaparsanız sevinirim. saygılar selamlar.:49:
    HD Fta plus Cihazımızda UPNP Yoktur
    wi-fi 5370 chip in drıverı yazılımın içinde patchlendiği için cihaz bu wifi de
    çalışıyor
    artı olarak bahsettiğimiz cihaz lınux değildir
    saygılarımla
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tekniker arkdsım cihazın son güncellemesi nedir 2013 güncellemesi varmıdır birde cihaza kayıt ve cccam koymuşlar ben ikisini aynı anda kullanamıyorum o şekilde kullanılırmı güncelleştirme ile.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence stabil yazılım ilk yazılımdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende aynı sorunu yaşıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

samux hd fta plus taki şifreli kanalları açmak için ne yapmalıyım

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri