Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Samux HD FTA Plus Ýlk Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Genel olarak özelliklerine fiatý uygun güzel bir cihhaz . eksi taraflarý;
    diseq siwitch üzrinden diseq motor çalýþtýramýyosun. buna imkan vermiyor ya diseq sivicth üzerinden 4 lnb ile 4 uydu veya 16 uydu seyredicen yada diseq motor üzerinden bütün uydularý trayýcan .
    sinyal seviye göstergesi sinyali bulmadan dereye girmiyor. bu da diseq motorla arama yaparken kullanýþlý olmuyor.
    cihazda 1 scart , 1hdmý , 1 de usb portu var. lnb loop çýkýþý yok
    diger özellikleri menu ve kullanýþý vifi hariç hiremco x3 turbo ile ayný bire bir kopya kanal geçiþleri fta ve þifreli için ayný yaklaþýk 1 saniye bulsatcom u emu ile açýyor
    yazýlým programýný usb indirip usb bellekten cihaza yükledim gayet iyi çalýþýyor
    yalnýz uydudan gücelleme frekansýndan güncelleme yapamadým herhalde frekans tutmuyor. ***leri nerden nasýl yüklücez bilmiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nalkkuþ592 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Genel olarak özelliklerine fiatý uygun güzel bir cihhaz . eksi taraflarý;
    diseq siwitch üzrinden diseq motor çalýþtýramýyosun. buna imkan vermiyor ya diseq sivicth üzerinden 4 lnb ile 4 uydu veya 16 uydu seyredicen yada diseq motor üzerinden bütün uydularý trayýcan .
    sinyal seviye göstergesi sinyali bulmadan dereye girmiyor. bu da diseq motorla arama yaparken kullanýþlý olmuyor.
    cihazda 1 scart , 1hdmý , 1 de usb portu var. lnb loop çýkýþý yok
    diger özellikleri menu ve kullanýþý vifi hariç hiremco x3 turbo ile ayný bire bir kopya kanal geçiþleri fta ve þifreli için ayný yaklaþýk 1 saniye bulsatcom u emu ile açýyor
    yazýlým programýný usb indirip usb bellekten cihaza yükledim gayet iyi çalýþýyor
    yalnýz uydudan gücelleme frekansýndan güncelleme yapamadým herhalde frekans tutmuyor. ***leri nerden nasýl yüklücez bilmiyorum.
    cihazýn ***lerini
    System Ayarlarý>>TV system>>Kumanda 0000 Tuþla>> Kumanda Kýrmýzý Tuþ "Edit" ile deðiþtirebilirsin dostum
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

[QUOTE=tekniker10;638880]cihazýn ***lerini
    System Ayarlarý>>TV system>>Kumanda 0000 Tuþla>> Kumanda Kýrmý
    zý Tuþ "Edit" ile deðiþtirebilirsin dostum
    [/QUOTE
    uydudan yükleme fr.ve pid nedir. dvb king sitesinden softcam ý usb belleðe atýp yüklesem olurmu hangisini yüklemem gerekiyor s2emu vplug yoksa softcam ýmý. cihazýn þifreleme yazýlýmý isimlere göre hangisini yükleyeceiðimi bilemiyorum . birde sinyal seviye kalite göstergesi sinyali bulduktan sonra aktifleþiyor sinyal seviye ya 45 yada 90 ý gösteriyor arada bir deðer yok devamlý aktif deðil buda motorla aramada sorun yaratýyor. tekniker kardeþim cevabýný bekliyorum saygýlar. sinyal göstegesi için örnek giriþi anten giriþin den almalarý gerekiyer arge çalýþmasýnýn dikkatine.
    Konu nalkkuþ592 tarafýndan (05-09-2012 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

[QUOTE=nalkkuþ592;639009]
    Alýntý tekniker10 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihazýn ***lerini
    System Ayarlarý>>TV system>>Kumanda 0000 Tuþla>> Kumanda Kýrmý
    zý Tuþ "Edit" ile deðiþtirebilirsin dostum[/QUOTE
    uydudan yükleme fr.ve pid nedir. dvb king sitesinden softcam ý usb belleðe atýp yüklesem olurmu hangisini yüklemem gerekiyor s2emu vplug yoksa softcam ýmý. cihazýn þifreleme yazýlýmý isimlere göre hangisini yükleyeceiðimi bilemiyorum . birde sinyal seviye kalite göstergesi sinyali bulduktan sonra aktifleþiyor sinyal seviye ya 45 yada 90 ý gösteriyor arada bir deðer yok devamlý aktif deðil buda motorla aramada sorun yaratýyor. tekniker kardeþim cevabýný bekliyorum saygýlar. sinyal göstegesi için örnek giriþi anten giriþin den almalarý gerekiyer arge çalýþmasýnýn dikkatine.
    Cihazýn yazýlýmýný uydudan deðilde internetten yada usb den yükle
    her softcam her cihaza uymaz cihaza uygun softcamý biz editleyip ilgili yerlere koyarýz ordan yüklersin
    diðer önerilerinizde deðerlemdirilicektir
    saygýlar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler tekniker kardeþim. softcam yazýlýmýný enkýsa sürede bekliyorum birde bu sinyal durumu ve vi-fi aaparatý halledilirse cihaz süper olacak. bu uydudan yükleme fonksiyonu ne iþe yarayacak.
    Konu nalkkuþ592 tarafýndan (07-09-2012 Saat 16:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

s.a arkdslr babamýn eve aldýgý samux hd fta plus uydu alýcýsyla bende burda deðerli arkdslrýmýzn bilgisini almak isterim kart paylaþýmý var yazýyor özelliklerinde yabancý spor kanallarýný bu þekilde izleyebilirmiyim aljazira sport larý mesela veya kullanýmý nasýl bi sorun çýkartýyormu birde k.e.y ler le izleyebileceðim kanallar neler fazla kalmamýs diye duydum ama astradaki sport digital kanalýný izleyebilirmiyim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkdslr sorulara lütfen cevap verin baþka yerde yok zaten birde bu cihaz için hangi usb wireless adaptörü kullanmalýyýz ýnca modem var bende ýnca wiriless adaptör alsam olurmu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Blackshow Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    s.a arkdslr babamýn eve aldýgý samux hd fta plus uydu alýcýsyla bende burda deðerli arkdslrýmýzn bilgisini almak isterim kart paylaþýmý var yazýyor özelliklerinde yabancý spor kanallarýný bu þekilde izleyebilirmiyim aljazira sport larý mesela veya kullanýmý nasýl bi sorun çýkartýyormu birde k.e.y ler le izleyebileceðim kanallar neler fazla kalmamýs diye duydum ama astradaki sport digital kanalýný izleyebilirmiyim?
    Cihazýn ethetnet portu yoktur
    ama uyumlu wireless adaptörle network özelliklerinden faydalanabilirsin
    ücretli bir serverle birçok þifreli kanalý
    kart paylaþýmý ile izleyebilirsin
    youtube dan video izleyebilir
    rss haber görüntüleyebilir
    havadurumu bilgisi alabilirsin
    wireless adaptörünü SAMUX bayisinden temin edebilrsin
    saygýlarýmla
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkdslr bu cihaza eðer wiriless adaptörü almak isterseniz servisin önerdiði ralink 5370 olaný uyumluymuþ ben aldým kullandým gayet iyi çalýþtý.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri