Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Samux HD FTA Plus Ýlk Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tekniker kardeþim en son kasým 2012 yazlýmýný yükleyince hellasat açmamaya baþladý. ama astra 19.2 deki kanallar gayet güzel açýyor. þu ***lerin hepsini biraraya toplayýpta bir yazýlým atýlsa olmazmý. saygýlar. Bulsat ýrdeto ***lerini elle girsemde gene açmýyor sebebi nedir acaba açýklama bekliyorum selamlar.
    Konu nalkkuþ592 tarafýndan (09-12-2012 Saat 23:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nalkkuþ592 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler tekniker kardeþim. softcam yazýlýmýný enkýsa sürede bekliyorum birde bu sinyal durumu ve vi-fi aaparatý halledilirse cihaz süper olacak. bu uydudan yükleme fonksiyonu ne iþe yarayacak.
    tekniker kardeþim cihazýn en son yazýlýmýný samux sitesinden yükledim fakat eski yazýlýmla açan hellasat taki bulsat ýrdeto kanallarý açmamaya baþladý elle enson ***lerini girsem de açmýyor sebebi nedir. astra 19.2 deki france kanallarý gayet güzel açmaya baþladý *** menüsüne baktýðýmda ise bazý þifreleme sistemlerinin kaybolduðunu gördüm.açýklama yaparsanýz sevinirim selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tekniker10 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihazýn ethetnet portu yoktur
    ama uyumlu wireless adaptörle network özelliklerinden faydalanabilirsin
    ücretli bir serverle birçok þifreli kanalý
    kart paylaþýmý ile izleyebilirsin
    youtube dan video izleyebilir
    rss haber görüntüleyebilir
    havadurumu bilgisi alabilirsin
    wireless adaptörünü SAMUX bayisinden temin edebilrsin
    saygýlarýmla
    tekniker kardeþim öteki yazýlarýma pek cevap alamadým bakalým bu sefer cevap alabilecekmiyim. bir kere vi-fi aparatý için 5370 diyorlar her cihaz için vi-fi aparatý deðiþtirmekmi gerekiyor yoksa linux iþletim sisteminidestekleyen tak kullan özellikli baþka bir aparatta yeterli olurmu mesela next 19500 de de sadece slx 104 diyorlar ama ben hadron n35 ile gayet güzel baðlandým bu cihazda UPNP varmý yokmu bilmiyorum konuyla ilgili detaylý açýklama yaparsanýz sevinirim. saygýlar selamlar.:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nalkkuþ592 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tekniker kardeþim öteki yazýlarýma pek cevap alamadým bakalým bu sefer cevap alabilecekmiyim. bir kere vi-fi aparatý için 5370 diyorlar her cihaz için vi-fi aparatý deðiþtirmekmi gerekiyor yoksa linux iþletim sisteminidestekleyen tak kullan özellikli baþka bir aparatta yeterli olurmu mesela next 19500 de de sadece slx 104 diyorlar ama ben hadron n35 ile gayet güzel baðlandým bu cihazda UPNP varmý yokmu bilmiyorum konuyla ilgili detaylý açýklama yaparsanýz sevinirim. saygýlar selamlar.:49:
    HD Fta plus Cihazýmýzda UPNP Yoktur
    wi-fi 5370 chip in drýverý yazýlýmýn içinde patchlendiði için cihaz bu wifi de
    çalýþýyor
    artý olarak bahsettiðimiz cihaz lýnux deðildir
    saygýlarýmla
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tekniker arkdsým cihazýn son güncellemesi nedir 2013 güncellemesi varmýdýr birde cihaza kayýt ve cccam koymuþlar ben ikisini ayný anda kullanamýyorum o þekilde kullanýlýrmý güncelleþtirme ile.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence stabil yazýlým ilk yazýlýmdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende ayný sorunu yaþýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

samux hd fta plus taki þifreli kanallarý açmak için ne yapmalýyým

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri