Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: SansuÝ Tek ÇÝzgÝ Hatasi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SansuÝ Tek ÇÝzgÝ Hatasi

Ustalar..sansui 6000 getirdi bir müþterim,cihaz açýlýp tek çizgi oluyor önce yazýlýmla düzeltmek istedim fakat bilgisayarda'' (ERROR)DOWNLOAD'' DÝYE BÝR YAZI ÇIKIYOR HER SEFERÝNDE (ne *** nede kanal hiç bi þey yüklenmiyor her seferinde error download yazýyor),sonra flashý söküp yükledim yine tek çizgi oldu flasha beþ ayrý dump yükledim fakat tek çizgi düzelmedi (flash deðiþti)......arýza bu,böyle bi arýza ile karþýlaþan oldumu acaba....kolay gelsin

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ateþelektronik Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ustalar..sansui 6000 getirdi bir müþterim,cihaz açýlýp tek çizgi oluyor önce yazýlýmla düzeltmek istedim fakat bilgisayarda'' (ERROR)DOWNLOAD'' DÝYE BÝR YAZI ÇIKIYOR HER SEFERÝNDE (ne *** nede kanal hiç bi þey yüklenmiyor her seferinde error download yazýyor),sonra flashý söküp yükledim yine tek çizgi oldu flasha beþ ayrý dump yükledim fakat tek çizgi düzelmedi (flash deðiþti)......arýza bu,böyle bi arýza ile karþýlaþan oldumu acaba....kolay gelsin
    beslemede kondansitörleri yenile

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deneyecem..saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ertex74 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    beslemede kondansitörleri yenile
    kondansatörlerden deðil...iþlemcininde lehimlerini yeniledim yine yok...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

abisi muhtemelen flash gitmiþ yazýlým yükleme hatasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým ayný cihazdan bendede var büyük bir ihtimal flaþý 1 mb ve ona 2 mb yazýlým yüklemiþler. flaþýn tekrar dan progranlanmasý lazým. bunu jtak ile yapabilirsin. fakat entegreli devre ile yapman gerekiyor. ben normal direnþler ile denedim olmadý yazmýþ gibi gösterdi ondan sonra bir daha cihazile pc baðlantý kuramadý. entegreli devre ile yükledim düzeldi. kolay gelsin. jtak bölümüne bakarsan bilgi bulabilirsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TEÞEKÜÜRLER

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri