Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: redline 100csx marka cihazıma uydudan guncelleme yapamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart redline 100csx marka cihazıma uydudan guncelleme yapamıyorum

merhaba arkadaşlar redline 100csx marka cihazıma uydudan guncelleme yapamıyorum show tv kanald tv 8 bir kaçtane da abuk subuk kanal dan başka kanal açılmıyor...bazen donuyor bazen sinyal zayıf diyor şimdide fabrika ayarlarından bütün kanalları sildim....uydudan guncellemede yapılmıyor zaten hiçbir şekilde ne yapmam gerekir....( uydudan guncelleme yaparken gereken değerleride giriyorum ) yine ota bilgisi aranıyor diyor donuyor... şuanda hiç bir kanalı izleyemiyorum.......yardım edersiniz minnettra olurum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım,uydudan OTA güncellemesi yapamazsın! Yapacağın tek şey,11.844 V 2222 frekansını manuel 0larak girip network aramayı da açık yaparakTürksat uydusunu tümden taratmaktır.Kolaygelsin!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım,uydudan OTA güncellemesi yapamazsın! Yapacağın tek şey,11.844 V 2222 frekansını manuel 0larak girip network aramayı da açık yaparakTürksat uydusunu tümden taratmaktır.Kolaygelsin!
    Daha önce turksat uydusunda redlina data ile guncelleme oluyordu onu kapattılar mı? 2-3 yıl önce bir arkadaşın cihazına uydudan guncelleme yapmıştım
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bildiğim kadarıyla redline rl 100 csx için uydudan güncelleme bitti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet erenerli arkadaşımın dediği gibi Redline'nin RL ve CS serilerine artık uydudan güncelleme hizmeti verilmiyor.
    Sadece BR ve yeni T serisi cihazlar için uydudan güncelleme var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yanılıyorsun br serilerine uydudan güncelleme yok. sadece 2011 kanal listesi veriyor oda çok eski güncel değil uydudan güncelleme devri bitti bt 5000 kullanıyorum yazılımı softkeeys i usb flash bellel ile yüklüyom t ve br serileri yazılım indirmiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri