Aysal'dan TFF ve F.Bahçe'ye aðýr sözler

Ünal Aysal, 58. maddenin deðiþtirilmesi ve þampiyonluk mücadelesi hakkýnda açýklamalarda bulundu.

Yýldýrým Demirören baþkanlýðýndaki Futbol Federasyonu'nun 58. maddeyi deðiþtirmesinin ardýndan suskunluðunu koruyan Galatasaray Kulübü Baþkaný Ünal Aysal, Sabah Gazetesi'ne açýklamalarda bulundu.
"NÝHAT ÖZDEMÝR ERKEN KONUÞUYOR"

Ýþte Aysal'dan Fenerbahçe yönetimine ve federasyona mesajlar:
"Nihat Bey (Özdemir) erken konuþuyor, konuþmalarý her zaman ki yersiz ve zamansýz. Biz ortalýk gerilmesin diye uðraþýyoruz. Onlar ise ortalýðý nasýl gereriz düþüncesinden vazgeçmiyorlar. Þampiyonluk yolunda iki maçýmýz kaldý. Bu maçlarýn ardýndan gereken konuþmayý, gereken zamanda yapacaðýz. Kimse merak etmesin."
"BÝZÝM DAHA GÜÇLÜ BÝR TAKIMIMIZ VAR"

Trabzonspor ile berabere biten maçýn ardýndan þampiyonluk þansýný deðerlendiren Ünal Aysal sözlerine þöyle devam etti:
"Ben takýmýmýzýn þampiyon olacaðýna olan inancýmý hiç yitirmedim. Biz bu þampiyonluðu sonuna kadar hak ediyoruz. Þampiyonluk son maça kalacaksa da kalýr. Orada galip gelmemiz gerekiyorsa da geliriz. Bizim daha güçlü bir takýmýmýz var, orada da kazanmasýný biliriz.
"TEK DÝLEÐÝM TEMÝZ FUTBOL"

Demirören federasyonuna da sert bir mesaj gönderen Galatasaray Baþkaný Ünal Aysal sözlerini þöyle noktaladý:
"Tek dileðim Türk futbolunun tertemiz olmasý, ileride adaletin saðlanacaðýna ve güneþin futbolumuz için tekrar doðacaðýna inanýyorum. Kamu vicdanýný rahatsýz ettiði için 28 Þubat'lar, bugün nasýl sorgulanýyorsa, bir gün bu federasyonun kamu vicdanýný bu kadar derinden yaralayan bu yöntem ve icraatlarý da adalet tarafýndan sorgulanacaktýr. Bundan kimsenin þüphesi olmasýn."
'HÝÇBÝR ÞEY UNUTULMAYACAK'

Tekerlekli sandalye basketbolunda Galatasaray Kulübü'nün ev sahipliðinde bugün Ýstanbul'da baþlayacak Avrupa Þampiyon Kulüpler Kupasý Finalleri'nin basýn toplantýsýna katýlan Ünal Aysal, futboldaki kaos ortamý için, "Hiçbir þey zaman içinde kaybolmayacak. Hiçbir þey unutulmayacak, hiçbir þey unutturulmayacak" yorumunu yaptý.