Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: Galatasaraylýlar artýk cemaatçi sayýlýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 Galatasaraylýlar artýk cemaatçi sayýlýyor

'Galatasaraylýlar artýk cemaatçi sayýlýyor!'

Dün 22:02 ÇarþambaRekabetin ilk defa gerçek ve tehlikeli bir ayrýma dayandýðýný belirten Gökberk "Galatasaraylý olduðum için cemaatçi grubuna giriyorum" dedi.

GAZETECÝLER.COM
    Olaylý derbi sonrasý baþlayan Fenerbahçe ve cemaat tartýþmalarý Habertürk ekranlarýnda mercek altýna alýndý. Ece Üner'in modere ettiði programa spor yazarý Bilgin Gökberk'in yorumlarý damga vurdu...

Fenerbahçe camiasýndan yükselen "cemaat klübü ele geçirmeye çalýþýyor" iddialarýna atýfa bulunan Gökberk ortaya çýkan cepheleþmenin cemaatçi ve Atatürkçü eksenine oturduðunu söyledi. Fenerbahçe ile Galatasaray arasýndaki rekabetin ilk defa gerçek ve tehlikeli bir ayrýma dayandýðýný belirten Gökberk "Galatasaraylý olduðum için cemaatçi grubuna giriyorum" dedi.

"Dünyadaki diðer rekabetlerde derbilerde iki klüp arasýnda önemli bir fark vardýr. Ýtalya'da faþist Lazio ile solcu Roma Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Katalan Barcelona ile kralýn Real Madrid'i... Ama Fenerbahçe ile Galatasaray arasýnda böyle bir ayrým yoktu. Anneler ayný babalar ayný taban ayný dil din ayný... Birbirlerine düþman olmalarý için hiç bir neden yok yani... Damat Fenerli kayýnbaba Galatasaraylý, iki kardeþin bir Fenerli diðer Galatasaraylý... Þimdi en tehlikeli yere geldik. Ama bu kez iki klüp arasýnda bir nefret kaynaðý yaratmayý baþardýk. Eðer bu ül***i bölmek isteyen birileri varsa baþardýlar... Þu anda ben Galatasaraylý olduðum için cemaatçi grubuna giriyorum mesela... Cemaatçi oluyorum, itaatkar ve biat eden gruptayým ben... Atatürkçülükve cemaatçilik bir sebep oldu yani. Fenerbahçe itaatsiz oldu... Bundan sonrasýný futbol çözemez... Bu futbol ligi tatil edilir, bu iþin içinden kimse çýkamaz..." __________________

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben cemaatçi deðilim, nasýl olcak...

hem birde cemaatçi olunca vatan haini felanmý olunuyor veya tam tersi vatansevermi oluyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende cemaatçi deðilim ama galatasaraylýyým ve galatasaraya cemaatçi diyenlerin anlýný karýþlarým þerefsizler ne buya cemaat cemaat bu nedir ya þiþirdiniz yaa her kezi yok bu cemaatçi yok bu þucu kardeþim bukadarda olmazki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býz býrbýrýmýze saygý duymayý ogrenýnce ýste o zaman gercek býr ulke olucaz???????????
    a n l a y a n a.............................

Kullanýcý Bilgi Menüsü

CSK : Cemaat Spor Klubü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iste boyle diye diye yani alistira alistira isi nereye dogru surukluyorlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu cemaat Türklerin baþýna bela mý oluyor ( ? )

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Türkiyede bir cemaatçi yapýlanma var mý? Evet var.Hem de eski Emniyet Müdürlerini,Valileri Silivri hapishanesine yollayacak kadar güçlü.Cemaatlere verilen destekler hem yurtdýþýndan,hem de yurt içinden ve de siyasi erkten geliyor.Bazý arkadaþlarýmýz olayý hafife alýyor,karikatürüze ediyor ama cemaatleþmenin boyutu gittikçe güçleniyor.Ha sporda bu nereye varýr,etkisi ne olur,daha mý çok gol atarlar,ya da yerler? Bunlara gülüp geçilir elbet.Ama gülüp geçilmeyecek tek konu,cumhuriyet kavramýnýn ve kazanýmlarýnýn içinin boþaltýlmasýna izin vermemektir!:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hem þikenin kralýný yap, gs'nin hakettiði kupayý verdirmemek için terör estir...

Ben bir esesli olarak istanbul takýmlarýnýn hepsine olumsuz bakarým,niye diye soracak olursanýz paralarý bol olduðu için anadolu takýmlarýný parayla satýn alýrlar, her türlü dümeni çevirirler, olan biz taraftara olur.Hoca diye baðrýmýza bastýðýmýz bülent uygunun eses-fener maçýnda geçen sene yaptýklarý herkesin malumu, biz takýmýmýz yenecek diye bakýyoruz adam maçý satmýþ, kulubün haberi varmý yok Allah bilir.Fener cemaat olayýna gelince cemaatin hiçmi iþi kalmadý da fenerle uðraþacak yada baþkanýyla.Feneri ele geçirsen ne olacakki, bu memlekette fenerin taraftarýnýn belki on katý fener düþmaný var, feneri ele geçirmiþ olsan al sana 10 kat düþman, önceden laiklik elden gidiyor, þeriat geliyor diye bu millete cumhurbaþkaný seçmesine bile müsade etmek istemeyenler, þimdi de cemaatle fener taraftarýný karþý karþýya getirmeye çalýþýyorlar ve olayý proveke ederek karþýsýna geçip kýs kýs gülüyorlar.Federasyon bile fenere ceza vermeye korkuyor nasýl iþse.Bütün bunlar bir yana bu olayýn perde arkasý þu kanaatimce.ülkemizdeki demokrasiyi, özgürlüðü, halkýn iktidarýný hazmedeyen etöcüler ve bir kýsým beyaz türkler, darbeciler, Allah ve peygamber düþmanlarý yaptýklarý yanlýþlarýn hesabýný mahkemelerde vermeye baþlayýnca her suçu evirip çevirip cemaatin üzerine atarak toplum üzerinde cemaate karþý bir cephe oluþturma gayreti içindeler, iþ çýðýrýndan çýktý, deprem olsa, sel olsa cemaatten bilecekler, cemaat denilen hareket islamý ve müslümanlýðý temsil ediyor, masum insanlara karþý suç uydurmak, iftira atmak kul hakkýdýr ve zulümdür, aklý baþýnda hiçbir müslüman böyle bir yanlýþa düþmez, hele insanlarý böyle asýlsýz iftiralarla cezaevlerinde büyük günahtýr diye düþünüyorum, biz millet olarak medyanýn bize anlattýðý kadar biliyoruz olaylarý, soruþturma dosyasýný, delilleri hangimiz gördü ki, devletin polisini, hakimini savcýsýný cemaatçilikle suçluyoruz.Bekleyip sonucu görmek lazým, inþallah gerçek adalet yerini bulur.GS taraftarýný þampiyonluðu için FB yi de türkiye kupasýný kazandýklarý için tebrik ederim, ,Ýnþallah seneye ligimiz bu tür þike cemaat tartýþmalarýndan uzak adil ve heyanlý bir lig haline gelir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri