Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Emre Belözoğlu Atletico Madrid’de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biraksin artik. Tuncay gibi kadroya girecegim diye antrenörünün agzina bakar durur. Gelmis yasin 33'e, daha ne zorluyorsun ki?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İŞTE EMRE BELEZOĞLU GERÇEĞİ

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Yıldız oyuncunun ayrılık sinyalinin arkasında 1.5 milyon euro yatıyor.Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek 32 yaşındaki futbolcuya, yeni mukavelede yıllık 2 milyon euro önerdi. Sezon başına 3.5 milyon euro para alan Emre Belözoğlu ise bu teklife sıcak bakmıyor.

FENERBAHÇE Yönetimi, şike soruşturması nedeniyle ekonomik açıdan sıkıntılı bir dönem yaşarken takım kaptanlarından olan Emre Belözoğlu, fedakarlık isteğine sıcak bakmıyor... Asbaşkan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Koç, “Futbolcular da fedakarlık yapmalı” sözüyle basın yoluyla açık açık sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolculara mesaj verirken, Emre buna olumsuz cevap verdi. 2008’de Newcastle’dan 5 milyon euro bonservis bedeliyle alınan yıldız oyuncu, indirime yanaşmıyor.

Şartlardan dolayı indirim istendi

Fener’den şu an yıllık 3.5 milyon euro garanti para ile en yüksek ücreti alan oyuncuların başında gelen 32 yaşındaki orta saha oyuncusu, haziranda bitecek sözlemesi için uzun süre yönetimden randevu beklerken şimdi de önerilen 2 milyon euroyu beğenmiyor. Sarı-Lacivertli yönetimin, kulübün içinde bulunduğu durumu ileterek yeni mukavede sezon başına 2 milyon euro önerdikleri Emre, ücretinde indirimi düşünmediğini belirterek, nihai bir cevap vermedi.

Alex aynı öneriyi kabul etti

Eskisi gibi yüksek ücretler ödeme durumunda olmadıklarını belirten yöneticiler ise görüşmeleri sezon sonuna bıraktı. Emre’nin yaşını da gözönünde bulunduran yönetimin bu rakamı en fazla 2 milyon 250 bin euroya çıkarabileceği belirtildi. Geçen sezon başında yeni sözleşme yaptığı Alex’in ücretini de 3.5 milyon eurodan 2 milyon 250 bin euroya indiren yönetim bu rakama ‘evet’ demezse Emre’yle yollarını ayıracak. Aygün Özipek

Yanlış bir ülkede futbol oynuyorum

F.Bahçe’nin İsviçreli yıldızı Ziegler, ülkesinin basınına ilginç açıklamalar yaptı. Ziegler, “Yanlış bir ülkede futbol oynuyorum ama milli takım hocaları beni izlemek zorunda. Şampiyonluğa mecbur bir kulüpteyim. Her maçımız final. Böyle bir kulüpte oynamak büyük ***if. Bana stadı 50 bin kadın ve çocukla dolduracak başka bir kulüp gösterebilir misiniz?” diye konuştu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

giderse sevinirim türkiye bir terbiyesizden kurtulur.inş.oradada dek durur pek durmazya hayırllısı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

giderse fenerbahçe büyük bir nefes alır bence

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türkiyede olmAsında nerde olursa olsun)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir gs lı olarak rıdvana söylediği o laflardan sonra kınamıştım hala da kınıyorum ben fb nin bu işten kaybı olacağını düşünmüyorum aksine emrenin yerine çok daha iyi ve en önemlisi ahlaklı bir futbolcuyu fb getirir o mevkiye koyar kişiler gelip geçicidir önemli olan ve kalıcı olan kulübün ismidir emre gitmeyipde kaldığı takdirde fb kulübüne bu davranışları ile yarar değil zarar sağlayacaktır fb kulübünü avrupa maçlarında kendisinin yaptığı hareketlerle ve agresiflikleri ile 10 kişi oynatacak bir oyuncudur emre kesinlikle ve kesinlikle fb ye yakışan bir topçu değildir bu da benim görüşüm!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hala yoldamıymış, yürüyerekmi gidiyor madrite?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emre Belözoğlu, geleceğiyle ilgili olarak sürpriz mesajlar vererek, "Fenerbahçe beni kovmadığı, git demediği sürece gitmiyorum" dedi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu adama avrupada bu parayı vermezler.spekilasyon bu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emre nin kalması Fenerin kaybıdır bence şimdiden geçmiş olsun fenebahçeye

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri