Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Emre Belözoðlu Atletico Madrid’de

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biraksin artik. Tuncay gibi kadroya girecegim diye antrenörünün agzina bakar durur. Gelmis yasin 33'e, daha ne zorluyorsun ki?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÝÞTE EMRE BELEZOÐLU GERÇEÐÝ

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Yýldýz oyuncunun ayrýlýk sinyalinin arkasýnda 1.5 milyon euro yatýyor.Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda sözleþmesi bitecek 32 yaþýndaki futbolcuya, yeni mukavelede yýllýk 2 milyon euro önerdi. Sezon baþýna 3.5 milyon euro para alan Emre Belözoðlu ise bu teklife sýcak bakmýyor.

FENERBAHÇE Yönetimi, þike soruþturmasý nedeniyle ekonomik açýdan sýkýntýlý bir dönem yaþarken takým kaptanlarýndan olan Emre Belözoðlu, fedakarlýk isteðine sýcak bakmýyor... Asbaþkan Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Koç, “Futbolcular da fedakarlýk yapmalý” sözüyle basýn yoluyla açýk açýk sezon sonunda sözleþmesi bitecek futbolculara mesaj verirken, Emre buna olumsuz cevap verdi. 2008’de Newcastle’dan 5 milyon euro bonservis bedeliyle alýnan yýldýz oyuncu, indirime yanaþmýyor.

Þartlardan dolayý indirim istendi

Fener’den þu an yýllýk 3.5 milyon euro garanti para ile en yüksek ücreti alan oyuncularýn baþýnda gelen 32 yaþýndaki orta saha oyuncusu, haziranda bitecek sözlemesi için uzun süre yönetimden randevu beklerken þimdi de önerilen 2 milyon euroyu beðenmiyor. Sarý-Lacivertli yönetimin, kulübün içinde bulunduðu durumu ileterek yeni mukavede sezon baþýna 2 milyon euro önerdikleri Emre, ücretinde indirimi düþünmediðini belirterek, nihai bir cevap vermedi.

Alex ayný öneriyi kabul etti

Eskisi gibi yüksek ücretler ödeme durumunda olmadýklarýný belirten yöneticiler ise görüþmeleri sezon sonuna býraktý. Emre’nin yaþýný da gözönünde bulunduran yönetimin bu rakamý en fazla 2 milyon 250 bin euroya çýkarabileceði belirtildi. Geçen sezon baþýnda yeni sözleþme yaptýðý Alex’in ücretini de 3.5 milyon eurodan 2 milyon 250 bin euroya indiren yönetim bu rakama ‘evet’ demezse Emre’yle yollarýný ayýracak. Aygün Özipek

Yanlýþ bir ülkede futbol oynuyorum

F.Bahçe’nin Ýsviçreli yýldýzý Ziegler, ülkesinin basýnýna ilginç açýklamalar yaptý. Ziegler, “Yanlýþ bir ülkede futbol oynuyorum ama milli takým hocalarý beni izlemek zorunda. Þampiyonluða mecbur bir kulüpteyim. Her maçýmýz final. Böyle bir kulüpte oynamak büyük ***if. Bana stadý 50 bin kadýn ve çocukla dolduracak baþka bir kulüp gösterebilir misiniz?” diye konuþtu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

giderse sevinirim türkiye bir terbiyesizden kurtulur.inþ.oradada dek durur pek durmazya hayýrllýsý...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

giderse fenerbahçe büyük bir nefes alýr bence

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türkiyede olmAsýnda nerde olursa olsun)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir gs lý olarak rýdvana söylediði o laflardan sonra kýnamýþtým hala da kýnýyorum ben fb nin bu iþten kaybý olacaðýný düþünmüyorum aksine emrenin yerine çok daha iyi ve en önemlisi ahlaklý bir futbolcuyu fb getirir o mevkiye koyar kiþiler gelip geçicidir önemli olan ve kalýcý olan kulübün ismidir emre gitmeyipde kaldýðý takdirde fb kulübüne bu davranýþlarý ile yarar deðil zarar saðlayacaktýr fb kulübünü avrupa maçlarýnda kendisinin yaptýðý hareketlerle ve agresiflikleri ile 10 kiþi oynatacak bir oyuncudur emre kesinlikle ve kesinlikle fb ye yakýþan bir topçu deðildir bu da benim görüþüm!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hala yoldamýymýþ, yürüyerekmi gidiyor madrite?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emre Belözoðlu, geleceðiyle ilgili olarak sürpriz mesajlar vererek, "Fenerbahçe beni kovmadýðý, git demediði sürece gitmiyorum" dedi.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu adama avrupada bu parayý vermezler.spekilasyon bu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emre nin kalmasý Fenerin kaybýdýr bence þimdiden geçmiþ olsun fenebahçeye

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri