Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Günün Android uygulaması: SMS Flash

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Günün Android uygulaması: SMS Flash

Akıllı cep telefonunuzda oyun oynarken, video izlerken veya müzik dinlerken gelen mesajları okumak için yaptığımız işi yarıda bırakmamız gerekiyor. Kimi zaman bu durum sinir bozucu bir hal alırken, bu duruma ise Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarınızda SMS Flash ile birlikte elveda diyebilirsiniz. Yeni bir mesaj alındığı zaman, bu mesajın sadece bildirim olarak görülmesinin yerine [...]

Haberin Kaynagı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaşlarrr.
    En güzel flash oyun sitelerine yeni soluk getirecek siteleri keşfetmenin zamanı geldi bence. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesi Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. tarzında en yeni oyunları biraraya topluyor. Sadece bu site değil. En güzel sitelerden biri olan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. da yeni açıldı ve bol bol 3D Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. var. Ben genelde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinde oynuyorum, çünkü site tüm oyunlardan mevcut adı gibi Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. . Birde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile oyunlar oynayabileceğiniz flash oyun sitesi Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. var. İlginç bir site ve gayet başarılı buluyorum. Saymış olduğum siteler tasarım, güncellik, güvenilirlik bakımındanda çok iyi siteler.2014 yılında en iyi flash oyun sitelerine aday olacaklarını düşünüyorum.Çünkü var olan ekipleri kendilerini ve siteleri devamlı geliştiriyorlarmış Sitelerin hepsi bumu diye düşünmeyin daha var kaldığım yerden devam etmek istiyorum yine saymaya izninizle arkadaşlar. Kendinizi kanıtlamak istediğiniz oyunlar ise Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. da bulabilirsiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. da oyunları oynayarak en yüksek skoru yakalayıp oyunun birincisi olabilirsiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu anlamda gerçekten başarılı bir site olmuş. Sadece bu değil friv Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. oyunlarıda bu sitede mevcut. Yılbaşında yenilenecek oyun sitelerinden bir taneside Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesi. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. tasarımını her yaştan insanlar için yeniden ve en güzel şekliyle değiştirmeye hazırlanıyor.
    Bence bu siteler harika.Sizlerdende yorumlar almak isteriz canlarım. Beğenip beğenmediğinizi oyun yorumlarına yada buradan yazabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri