Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Milli Takım'da VOlkan REZALETİ !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en başta olayın başlangıcına bakmak lazım. ama olaya hiç bakmadan içinde volkan olması kimseyi şaşırtmıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konuyu dagıtıp fanatikleştiryorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eğer bu konuya bu şekilde devam edersek bu iş çok uzar...

Volkanın açıklamaları:

Bugüne Kadar Düzgün İşini Yapan Kimseye Saygısızlık Yapmadım. Ancak Ben de Aynı Saygıyı Karşı Taraftan Bekliyorum...

Bugün Tatsız Bir Olay Yaşandı... Gazeteci Bir Arkadaş İzin Günümüzde Fotoğraf Çekiyordu...

Takım Arkadaşlarım Söylemesi İle Bende Arkadaştan Beni Çekebileceğini Onların İstemedigini Söyledim..

Dilediği Gibi Başta Çekebileceğini Sonra Rahatça Hareket Edebilmemiz İçin Çekmemesini Rica Ettim...

Gazeteci Arkadaş Diğer Gazetecilere Haber Verdi ve Kalabalık Oldular. Daha Sonra "Çekmek Nasıl Olur Gör" Der Gibi Tahrik Etti Kendisi..

Dileyen İstediği Gibi Algılayıp Yorumlayabilir.. Olay Tamamen Böyle Yaşanmıştır...

Bana Birisi Saygısızlık Yapmadığı Sürece Ben Kimseye Saygısızlık Yapmam...
    usta sen inandınmı bu laflara ; sadece onu niye çeksin ki adam,

orada kaç tane adam var burada belki biri düşecek biri korkacak bir görüntü çekecek de onu niye çeksin laf mı yani bu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cılkı cıkmış bu işlerin bu takımdanda bir şey beklemeyin bunların işleri güçlleri para para
    para vermen kaç kişi kalı yo takımda
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zekı62 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta sen inandınmı bu laflara ; sadece onu niye çeksin ki adam,

orada kaç tane adam var burada belki biri düşecek biri korkacak bir görüntü çekecek de onu niye çeksin laf mı yani bu
    Zeki üstad ben Fenerbahceliyim ben tarafım umarım anlatabilmişimdir..Saygılar
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evinden aldırırım ne demek yahu? anlamadım... evinden aldırarak (ki evinden adam alınması için bir servis mi, organizasyonmu var, oda ayrı muamma.) ne yapmak istiyor adama? mafia usulü bişeymi diye düşünmeden edemiyor insan.
    adam orada zaten, karşında orada konuş anlaş. yaygaraya, kavgaya ne gerek var...yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda. millet üç kuruş para ile ailesini geçindirme telaşında, bunlarda kapris telaşında...
    yakışmamış futbolculara... (tabi gazeteci düzgün bir uslup kullanmışmı kullanmamışmı bilmiyorum)
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

osmann kardeşim bence son noktayı koymuş özeti bu (tabi gazeteci düzgün bir uslup kullanmışmı kullanmamışmı bilmiyorum)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gazetecinin konusmaları ve ilk olayın nasıl basladıgı haberde yok
    sadece volkanın ''seni evinden aldıracağım'' demesi haber olmuş.

acaba neden bu tehtitvari cümleyi kurmuş. hepte volkanla emremi çıkıyor bu olaylarda..
    tesaduf tesadufte hepsimi tesaduf..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

her ne olursa olsun milli bir futbolcunun böyle kabadayı söylemlerde bulunması terbiyesizliktir...bence volkan milli takımdan atılmalıdır...

ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim

M.K.ATATÜRK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yahu bu ve bunun gibi adamlar yüzünden futboldan soğudum.yeter artık nerede bir olay olsa bu adamlar orada artık sıktılar.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri