Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Milli Takım'da VOlkan REZALETİ !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnsalalra hakettiklerinden kat kat fazla milyon milyon eurolar verirseniz olacağı budur haliyle herkse lan lun çekerler çünkü ayaklar yere basmıyor
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    konuyu dagıtıp fanatikleştiryorsunuz
    evet doğru bir tesbit. yanlış nereden gelirse yanlıştır.volkan bir yanlış yapmışsa bu yanlıştır.bunun GS. veya FB si olmaz. bizimkiler yaparsa haklıdır sizinkiler yaparsa haksızdır olmaz rezalet her yerde her zaman rezalettir. terbiyesizlik her yerde terbiyesizliktir.terbiyesizliğe arka çıkmakta terbiyesizliğe ortak olmaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Volkan değil TFF özür diledi

Milli Takım’daki bu olay çok çirkin Olayın ardından Volkan Demirel, kişisel twitter hesabından “Arkadaş bizi tahrik etti. Bana saygısızlık yapılmadığı sürece, kimseye saygısızlık yapmam” diye yazmıştı.
    Dün ise herkes özellikle Vedat Danacı’ya ağır sözler sarfeden Volkan Demirel’den özür bekliyordu. Ancak, milli file bekçisinin yerine TFF Milli Takımlar Sorumlu Yöneticisi Selim Koray açıklama yaptı. Koray, Volkan Demirel’in medya mensuplarıyla yaşadığı diyaloğun çirkin olduğunu belirterek şunları söyledi:
    Kendilerine çeki düzen vermeliler
    “TFF olarak medya mensubu arkadaşlarımdan özür diliyorum. Futbolcularımızın kendilerine çeki düzen vermesi gerekir. Kendisi ile konuşmadım ama konuşacağım ve rapor isteyeceğim. Milli futbolcunun bu tarz davranış içinde bulunmaması gerekirdi. Çok üzüldüm. Bizim olduğumuz yerde olay çıkıyor. Yazık. Türk futbolcusu Avrupalı meslektaşları gibi hakemle, rakip takım oyuncularıyla, medya mensuplarıyla nasıl diyaloğa girmesi gerektiği yönünde eğitilmeli. Türk futbolunun alt yapısını güçlendirmek gerekiyor. Bunu da zamanla gerçekleştireceğiz. Kampta arkadaşlığın iyi olduğu bir ortamın bozulması bizleri de mutlu etmedi.”

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Objektif bakmak konuya açıklık getirecek kanısındayım FB ye de bu kadar yüklenmenin doğru olmadığı kanısındayım..Oyuncuları karalamakla bir vere varamayız onlar da insan...Şimdi 2 oyuncu Fenerli,bu da bir gerilimli bir olay doğuruyor..Şike olayı,şampiyonluk olayı gibi bazı olayların bu oyuncuları hırpaladığını düşünüyorum...Milli bir vazifedeler,motivasyonları yüksek olması gerekir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaptıkları iş dolasıyla basın tarafından takip edilmeri resim çekilmeleri doğaldır sanatçıların da başına aynı şekilde olaylar geliyor amaaa onlara Seni evinden aldıracağım lan g.t" deme hakkını vermez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kesinlikle tam bir rezalet. bide utanmadan muhabire trip yapıyorsun diye. asıl trip yapan volkanın ta kendisi, muhabir ağzını bile açmadı, ne varki bu lafta şimdi ,sana neden tuhaf bakıyım, neyse allah akıl fikir versin.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkesi sukünete davet ediyorum bu işi fazla abartınız kendinizi onun yerine koyun ondan sonra yazın bunu okadar abrmanın bi anlamı yok herkesin bir özeli var senin özeline kimse girerse sen ne yaparsın olay oldugu mevkide yanındaymıdınız böyle infaz eder gibi sucluyorsunuz herkese selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya adamlar bizlerin hayal bile edemeyeceği bi hayat yaşıyor onlar için tartışıp kırıcı sözler söylüyorsunuz hiç gerek yok bi taraf haber peşinde diğer taraf pirim peşinde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    herkesi sukünete davet ediyorum bu işi fazla abartınız kendinizi onun yerine koyun ondan sonra yazın bunu okadar abrmanın bi anlamı yok herkesin bir özeli var senin özeline kimse girerse sen ne yaparsın olay oldugu mevkide yanındaymıdınız böyle infaz eder gibi sucluyorsunuz herkese selamlar
    ne özeliymiş anlayamadım.milli takım kampında olan bir futbolcunun özeli olmaz arkadaşım.orası milli takım kampı ve orada olan biten den her t.c. vatandaşının haberdar olma hakkı vardır.bu olay milli takım kampında değil de normal bir günde olsaydı o zaman özel hayatı anlarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 Milli Takım'da VOlkan REZALETİ

Alıntı ozibo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ne özeliymiş anlayamadım.milli takım kampında olan bir futbolcunun özeli olmaz arkadaşım.orası milli takım kampı ve orada olan biten den her t.c. vatandaşının haberdar olma hakkı vardır.bu olay milli takım kampında değil de normal bir günde olsaydı o zaman özel hayatı anlarım.
    ne yapmamız lazım gidelim kaleci volkanı linç edelim adam yapmış birkere ne yapmamızı önerirsiniz

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri