Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Milli Takım'da VOlkan REZALETİ !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Milli Takım'da VOlkan REZALETİ !

milli takımın teknik kadrosu nerede?. diye soruyorlar !

-teleferiğe benzeyen, 'flying fox' denilen eğlence aracında

- bazı ağalarda otelde ..

A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşan Volkan, Danacı'ya "Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek hakaret etti

Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"
    Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

FLYING FOX NEDİR: Saatte 130 km hızla 143 metre yükseklikten, 1.6 kilometre mesafeyi bir tele bağlı olarak uçar pozisyonda geçerek yapılan bir adrenalin sporu.

sizin ne işiniz var burda ne adrenali arkadaş KAMTA HAZIRLAn

VOLKAN DEMİREL'DEN AÇIKLAMA

Tecrübeli file bekçisi Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, foto muhabirin kendisini tahrik ettiğini söyledi.

--SEN beni çek onları çek me yok ya sen kimsin ki onlara emir veriyonn..

GAZETECİLER GÖREVİNİ YAPIYOR,GAZETECİNİN GÖREVİ MİLLİ TAKIM HAKKINDA BİLGİ VERMEK.GAZETECİ ARKADAŞTA FLYİNG FOX MİLLİ TAKIM OYUNCULARININ HABERİNİ YAPIYOR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

PAHALI OYUNCAKLARLA sill LANNN diyemiyorlar

veeeee Flying-Fox
    Konu zekı62 tarafından (28-05-2012 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ne olacak emre'nin kankileri, bu nasıl bir insanlıktır, anlayamıyorum, ekmeğinin derdindeki gazeteciye. Aslında bu recep ivedik klonlarını milli takıma almayacaksın, ibret-i alem için...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana habertürk demeyin PKK köpeklerinin ele başlarıyla oturup yemek yiyen o şerefsiz habertürk yöneticileri ve gazetecilerinden nefret ediyorum...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bana habertürk demeyin PKK köpeklerinin ele başlarıyla oturup yemek yiyen o şerefsiz habertürk yöneticileri ve gazetecilerinden nefret ediyorum...
    :45:
    Milli Takım'da kavga
    mahmut burak bürkük salzburg - zaman spor bunlarda orda usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

'Herkes haddini bilecek!'
    TSYD'den Volkan Demirel ve Caner Erkin'e sert tepki!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Ne olacak emre'nin kankileri, bu nasıl bir insanlıktır, anlayamıyorum, ekmeğinin derdindeki gazeteciye. Aslında bu recep ivedik klonlarını milli takıma almayacaksın, ibret-i alem için...
    Loran Ultraslan tarafından ölümle tehdit edildiğinde, Fatih Terim ve Ali Dürüst tarafından her türlü hakaret ve işini bırakmak (KOVDURMAK) boyutuna gelen davranışlar sergilediğinde aklınız, ahlaki anlayışınız neredeydi?
    Önce siz kendi yaptıklarınaza bakın...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

muhabirin orda ne işi var kardeşim oda fotoları cekmesin kimsenin özel hayatı kalmamış bu nasıl bir zaman

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Loran Ultraslan tarafından ölümle tehdit edildiğinde, Fatih Terim ve Ali Dürüst tarafından her türlü hakaret ve işini bırakmak (KOVDURMAK) boyutuna gelen davranışlar sergilediğinde aklınız, ahlaki anlayışınız neredeydi?
    Önce siz kendi yaptıklarınaza bakın...
    sen şimdi loran olayı ile bu olayı aynı kefeye mi koyuyorsun yani.eğer öyle yapıyorsan seninle tartışacak bir konum yok.loran bir gazeteci veya spor yazarı olduğunu unutmuş ve bir amigo rolüne soyunmuştu tt arena da yanlış hatırlamıyorsam.bu olayda ise gazeteci milli takım kampına gitmiş milli takımı izlemekle görevlendirilmiş ve haliyle fotoğraf ta çekecek görüntü de alacak bunun için de volkan veya caner den izin almıyacak pek tabii ki orada milli takım sorumluları var.volkan ve caner hangi hakla kendilerini milli takım sorumlularının üzerinde görüyor onu bilmiyorum ama ben milli takım sorumlusu olsam volkan ve caner i hemen türkiye ye geri gönderirdim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ozibo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sen şimdi loran olayı ile bu olayı aynı kefeye mi koyuyorsun yani.eğer öyle yapıyorsan seninle tartışacak bir konum yok.loran bir gazeteci veya spor yazarı olduğunu unutmuş ve bir amigo rolüne soyunmuştu tt arena da yanlış hatırlamıyorsam.bu olayda ise gazeteci milli takım kampına gitmiş milli takımı izlemekle görevlendirilmiş ve haliyle fotoğraf ta çekecek görüntü de alacak bunun için de volkan veya caner den izin almıyacak pek tabii ki orada milli takım sorumluları var.volkan ve caner hangi hakla kendilerini milli takım sorumlularının üzerinde görüyor onu bilmiyorum ama ben milli takım sorumlusu olsam volkan ve caner i hemen türkiye ye geri gönderirdim.
    Eğer bu konuya bu şekilde devam edersek bu iş çok uzar...

Volkanın açıklamaları:

Bugüne Kadar Düzgün İşini Yapan Kimseye Saygısızlık Yapmadım. Ancak Ben de Aynı Saygıyı Karşı Taraftan Bekliyorum...

Bugün Tatsız Bir Olay Yaşandı... Gazeteci Bir Arkadaş İzin Günümüzde Fotoğraf Çekiyordu...

Takım Arkadaşlarım Söylemesi İle Bende Arkadaştan Beni Çekebileceğini Onların İstemedigini Söyledim..

Dilediği Gibi Başta Çekebileceğini Sonra Rahatça Hareket Edebilmemiz İçin Çekmemesini Rica Ettim...

Gazeteci Arkadaş Diğer Gazetecilere Haber Verdi ve Kalabalık Oldular. Daha Sonra "Çekmek Nasıl Olur Gör" Der Gibi Tahrik Etti Kendisi..

Dileyen İstediği Gibi Algılayıp Yorumlayabilir.. Olay Tamamen Böyle Yaşanmıştır...

Bana Birisi Saygısızlık Yapmadığı Sürece Ben Kimseye Saygısızlık Yapmam...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri