Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon
67 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Yumatu HD Güncel Softcam Dosyası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tayf_mustafa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sayın,@,MOKUR33,Yumatu ile geçmiş yıllarda,diğer sitelerde gerekli şekilde ilgilenirdiniz.Fakat bu son zamanlarda,ilginiz azalmış gibi yazılım olsun,ke.y dosyaları olsun.Bunun sebebi yeni yazılımların olmamasımı,acaba?.Saygılar...
    sürekli güncel yazılım ke.y mevcut oluyor ama,eskisi gibi zaman bulamıyorum foruma girmek için.elemansız çalışıyorum 4 yıldır.bu yüzden devirden düştüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mokur33...türksat 11802v17500'de bulunan fightbox ve da vinci learning kanallarını bis bölümüne güncel keyleri girmeme rahmen açılmıyor...1.3.84 yazılımlı yumatu hd(b) makina kullanıyorum...kanalları açamama nedeni sizce ne olabilir...ne tavsiye edersiniz...fırsat bulup cevaplarsanız memnun olurum...hayırlı işler arkadaşım...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mokur33...türksat 11802v17500'de bulunan fightbox ve da vinci learning kanallarını bis bölümüne güncel keyleri girmeme rahmen açılmıyor...1.3.84 yazılımlı yumatu hd(b) makina kullanıyorum...kanalları açamama nedeni sizce ne olabilir...ne tavsiye edersiniz...fırsat bulup cevaplarsanız memnun olurum...hayırlı işler arkadaşım...
    verdiğim ke.y dosyasını flash belleğe atın,9339 k.ey edit girin,kırmızı tuşa basın.yükleme biter cihaz açılır.söylediğiniz kanal açılmazsı lazım.açılmazsa başka dosya vereyim denersiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MOKUR33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    verdiğim ke.y dosyasını flash belleğe atın,9339 k.ey edit girin,kırmızı tuşa basın.yükleme biter cihaz açılır.söylediğiniz kanal açılmazsı lazım.açılmazsa başka dosya vereyim denersiniz...
    yardımın için teşekkür ederim arkadaşım....1 mesajdaki *** dosyasını rardan çıkarıp flaşbellige attım.sonra cihaza taktım *** edit kırmızı tuş evet basılınca dosyayı görüyor fakat cihaz kapanmıyor...birkaçkez terrarlamama rahmen olmada...durum bu...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

flaşbelleyi deyiştirip keyi atınca cihaz kapanıp açıldı...güncel keyleri girdim fakat malesef açılmadı...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yükleyince direk olarak kanala bakın.ekleme yapmadan önce.araştırayım açan ke.yi dosya varsa eklerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta şuan engüncel olarak bu keyleri buldum... Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta bu benim makinaya olurmu... Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üyelik gerektiren forum sitesi vermek yasaktır.bu adresleri açık alanda kullanmazsanız iyi olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli üstad,YumatuFull HD,için yeni yazılım,mevcutmu.?.Saygılar...

Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri