Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: "Türk takýmlarý gitsin kumda oynasýn"

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha "Türk takýmlarý gitsin kumda oynasýn"

Türk takýmlarý gitsin þimdi kumda oynasýnlar. Kendi arazilerinin arka bahçesine kale yapsýnlar, oralarda oynasýnlar.

Kürþad Tüzmen, Federasyon Baþkanlýðý'na adaylýðýný açýkladýðýnda 8 takýmý düþüreceðini açýkladýðýný hatýrlattý.
    Platini ile konuþtuðun zaman sana yalan söylemeyecek. Adam geldi buraya ve insanlarý üzmemek için mesajlarý usturuplu verdi, ama ben biliyorum. Dedi ki siz kendi iþinizi kendiniz halledin.
    Birinci kümede 3 takým,
    ikinci kümede 5 takým düþürmeniz lazým.

Ben de ayný kanýdayým."

'DOÐRU OLAN YAPILMADI ZAMANINDA'

Kürþad Tüzmen, "Hiç kimsenin gözünün yaþýna bakmam demiþtim ama dediler ki aman dur yapma falan. Ben de baktým bu kafayla olacak gibi deðil, çekildim. Çünkü millete zarar verecektik. Ama Türk sporuna fayda verecektik. Belki bazý takýmlara zarar vermiþ olacaktýk ama Türk sporunun geleceðini açmýþ, kurtarmýþ olacaktýk. Þimdi çok mu güzel. Avrupa'da UEFA benim takýmýma ceza veriyor ben gidip Avrupa'da oynayamýyorum. Þimdi Türk takýmlarý ne yapacak? Türk takýmlarý gitsin þimdi kumda oynasýnlar. Kendi arazilerinin arka bahçesine kale yapsýnlar, oralarda oynasýnlar. Türk futbolu öyle geliþir. Baþka çare yok. Çünkü doðru olan yapýlmadý zamanýnda. Bunun sorumlularý da bence hesap verecek. Çünkü Türk Milleti affetmez. Olayý gördü, bizim ne dediðimizi þimdi anladýlar daha" diye konuþtu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aynen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn tüzmene katýlýyorum. sayýn baþbakan fedrasyon baþkaný olmasýný engelledi. sýrf fenerbahçenin düþürülmesini engellemek için. fenerebahçeye türk futbolunu feda ettiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon9

Alýntý beydemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sayýn tüzmene katýlýyorum. sayýn baþbakan fedrasyon baþkaný olmasýný engelledi. sýrf fenerbahçenin düþürülmesini engellemek için. fenerebahçeye türk futbolunu feda ettiler
    Evet size aynen katýlýyorum, bir Fenerbahçe'yi kurtarmak uðruna Türk Futbol'unu feda ettiler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri