Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: PC yardýmý.. bu hata veriyor CPU TYPE: ÝNTEL CORE 2 QUAD CPU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart PC yardýmý.. bu hata veriyor CPU TYPE: ÝNTEL CORE 2 QUAD CPU

Bilgisayýrýma güncelleledim otomatikma internet expolor 9 u yükledi ckomut hatasý verip kilitledi .kapanmadý için resete bastým ( yazýlým atarým diye cd ile ) bilgisayar açýldýðýnda bu hatayý veriyor bir türlü reset olmuyor vede yazýlým yüklenmiyor ( okuyuýcuda sorun yok ) bu sorun veriyor CPU Type : Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU Base memory : 640K CPU ID : 06FB Extended Memory : 2406M CPU Clock :1.60GHz Cache Memory : 4M X 2 ------------------------------------------------------------------------ Diskette Drive A :None Display Type : EGA /VGA Pri. Master Disk VD -RW, ATA 66 ****** Port(s) : 3F8 Pri. Slave Disk : None Paraallel Port (s) :378 Sec . Master Disk : LBA ,SATA , 320 GB DDR2 at Bank ( s ) :0145_ Sec .Slave Disk : None --------------------------------------------------------------------------- reset e basýyorum geri yükleme medyasýný bir türlü yüklemiyor üstte yazdým bu hatayý veriyor. yazýlým atmakistiyorum bir türlü atýlmýyor. okucu saðlam. bilgisayarý açtýðýmda dvd de taksam olmasa bile yükleyici dvd bu yazý çýkýyor. yükleme yapamýyorum. . mause bile bassam ekranda hiç deðiþiklik olmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býosa girebiliyormusun

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart bu görüntü veriyor kilitleniyor

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. diðer bilgisayarýma yazýlým atmak istiyorum reset e basýyom geri yükleme medyasý ýný yüklemiyor bu yazý çýkýyor maus aktiv deðil maus bu görüntü de iþlev deðil seçenekleri denedim f9 f12 delete vede end kýsýmlarý girdim sorun düzelmedi f8 yok
    Konu kubilaysa tarafýndan (05-06-2012 Saat 10:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu diger bilgisayarýmdaki sorun 1. bilgisayarýmdan payalaþým 2.sinde bu sorun var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býos Q ile giriliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým býosu default haline cek olmazsa anakart modeline göre býos update yap düzelmesi lazým.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bios bu rada damý delete kýsýnda var bu mu defult u burdan mý edicem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. burada bios daki defeult

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öteki bilgisayarým çöktü . güncelleme yükledim komut dosyasý kilitliyordu pc yi otomatik günceleleme de internet expolor 9 yükledi ben expolor 7 e dönmek için reset e bastým bu 1. resim çýktý siyah yazýlý görüntü olan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hiç internete giremiyorum internet e . geri yükleme medyasýný taktým reset bastým 1. resimdeki cpu lu yazý çýktý maus iþlev deðil. sadece oklarla sistemlere baka biliyom . bu sorun 2. pc de 1. piþimden buraya yazýyom 1. pc de sorun yok 2. pc de sorun. internetim çöktüiçin bios uptade yapamam .

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri