Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Flaş yazdırma tahmini fiyatı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar öncelikle hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim digiplus arkadaşın dediği gibi tv seyrederken birden ekran yeşil oldu.cihazın göstergesinde t yada f gibi bir harf çıktı.Yeniden emu yüklemek istedim.yükleyemedim,sadece orjinal yazılımı kabul ediyor.değişik yükleme dekoderleriyle H/W Ver 12.03.A5 olan yazılımları denedim olmadı kuru kafayı yükledim olmadı

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı incitanesi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar öncelikle hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim digiplus arkadaşın dediği gibi tv seyrederken birden ekran yeşil oldu.cihazın göstergesinde t yada f gibi bir harf çıktı.Yeniden emu yüklemek istedim.yükleyemedim,sadece orjinal yazılımı kabul ediyor.değişik yükleme dekoderleriyle H/W Ver 12.03.A5 olan yazılımları denedim olmadı kuru kafayı yükledim olmadı
    Softcam dosyası yüklemeyi denermisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

"Softcam dosyası yüklemeyi denermisin"hiçbişey değişmedi arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

antalya/merkez finest arkadaşım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı incitanesi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    "Softcam dosyası yüklemeyi denermisin"hiçbişey değişmedi arkadaşım
    Eğer cihazın yazılımı ve özellikle softcam yüklemeyi kabul ediyorsa sorun çözülebilir sorun demektir. Bu yüklemeleri yapabiliyormusunuz. Orjinal yazılımı yüklemeyi denediniz mi?
    Ayrıntılı bilgi verirseniz sorunuzu daha iyi anlayabiliriz

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yazılımını
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. göre yükleyin. Bunları yaptıktan sonra güncel yazılım yüklemeyi deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

isa yüksel arkadaşımın dediği DSC-911AZ_12[1][1].03.A5_060411zc.zip yazılımını attım softcamı yükledim ve güncel emuyu yükleyebildim Bir daha böyle sorunla karşılaşırsam flaşı programlatmak başka carem olmayacak gaiba.Yardımcı olmaya çalışan herkese minnettarım.Çok teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart elıne saglık tesukur ler

elıne saglık
    benim başıma da aynı olay geldi cihazım yazılım almadı başka bilgisayarlarda denedim port arızalıdır belki diye yine aynı olay oldu en sonunda götürdüm flash yazıldı ve sorun çözüldü fiyatı ise 30 ytl birde chip değişti benim onunla berbaer 40 ytl verdim

[/B][/QUOTE]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım en son mesaj yazılmıs tarihe bakarmısınız? 2006 yılına ait..!

Konu güncelliğini yitirdiği için kapanmıştır..!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri