Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/27 123456789101126 ... SonSon
262 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: FenerBahçe Taraftarı Buraya (Haberler,Gelişmeler VE Transferler)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball FenerBahçe Taraftarı Buraya (Haberler,Gelişmeler VE Transferler)

FenerBahçe Taraftarı Buraya (Haberler,Gelişmeler VE Transferler)

Bunda böyle yeni açılan bölümümüzde konular tek başlık altında devam edecektir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şampiyonlar Ligi'ne katılım için UEFA'dan onay alan Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız verdi.

Şu ana kadar Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt, Hasan Ali Kaldırım ve Salih Uçan'la anlaşan Sarı-Lacivertliler, listesindeki diğer yıldız isimlere yöneldi. Kanarya'nın öncelikle Valencia'da forma giyen milli futbolcumuz Mehmet Topal ile takım arkadaşı Tino Costa'nın işini bitireceği öğrenildi. Devler Ligi şartı koşan bu oyuncularla her an sözleşme imzalanabileceği ifade edildi. İnter'den ayrılmak isteyen Brezilyalı Lucio'nun da gündemde olduğu belirtilirken Yobo konusunda Everton'la yeniden masaya oturulacağı bildirildi. Fulham'la anlaşma sağlayamayan Real Madrid'li Lassana Diarra'yı da gözüne kestiren Kanarya'nın, yıllık 5 milyon Euro talep eden 27 yaşındaki futbolcunun bu rakamı aşağıya çekmesini beklediği ileri sürüldü. F.Bahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım da orta saha ve defansa 2'şer takviye yapmayı planladıklarını söyledi. Ali Yıldırım, FBTV'de katıldığı programda, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Şampiyonlar Ligi için güçlü kadro kurulsun. Transferler bir an önce bitirilsin" şeklindeki mesajını da iletti. Bu arada, Fenerbahçe, Kayserisporlu Hasan Ali Kaldırım'ı renklerine bağladığını resmen duyurdu. Başarılı sol bek ile 5 yıllık anlaşma sağlandığı, Kaysersipor'a 3 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli ödeneceği açıklandı. Öte yandan, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turuna seri başı olarak katılacak Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri Belçika'dan Club Brugge, Rumen ekip Vaslui, Hollanda temsilcisi Feyenoord ve İskoçya Ligi'nden Motherwell oldu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fenerbahçe Diarra'yı bitirdi

Fenerbahçe Real Madrid ile Lassana Diarra transferi için 8 milyon Euro'ya el sıkıştı.

Transferin iilk bombasını Liverpool'dan Dirk Kuyt'ı alarak yapan Fenerbahçe UEFA'nın Avrupa kararından sonra Diarra için düğmeye bastı.
    Real Madrid ile Lassana Diarra transferi için 8 milyon Euro'ya el sıkışan Fenerbahçe, Fransız oyuncuyu daha önce yıllık 4 milyon Euro'ya ikna ettiği ortaya çıktı.
    GELİRLER TRANSFERE AKTARILACAK

Sarı lacivertli kulübün, Şampiyonlar Ligi'nden, yayın geliri, katılım parası ve diğer kalemlerde elde edeceği yaklaşık 20 milyon Euro'yu olduğu gibi transfere ayıracağı belirtildi.
    Fenerbahçe'nin birkaç gün içinde Lass'ın transferini borsaya bildirilecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart UEFA Şike ve Teşvik hakkında Fenerbahçe'nin Temiz Olduğuna Dair Bilgiyi İnternet Site

UEFA Şike ve Teşvik hakkında Fenerbahçe'nin Temiz Olduğuna Dair Bilgiyi İnternet Sitesinden Yayınladı...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu ülkede Fenerbahçe ile uğraştıkları kadar PKK ile uğraşsalardı terör diye bir illet kalmamıştı.....
    Konu Hilmi tarafından (24-06-2012 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart UEFA Şampiyonlar Ligi....

UEFA Şampiyonlar Ligi’ne bu sezon 3. ön eleme turundan katılacak Fenerbahçemizin bu turdaki rakibi, 20 Temmuz Cuma günü İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde çekilecek kura ile belli olacak.

3. ön eleme turu kurasına seri başı olarak katılacak Fenerbahçe’nin bu turdaki muhtemel rakipleri ise Belçika’dan Club Brugge, Rumen ekip Vaslui, Hollanda temsilcisi Feyenoord ve İskoçya’dan Motherwell.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig’i 2. sırada bitirerek Şampiyonlar Ligi’ne 3. ön eleme turundan katılmaya hak kazanan Fenerbahçe, bu turu geçerse play-off turunda mücadele edecek. Fenerbahçe play-off turunu da geçtiği takdirde Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmaya hak kazanacak. Şampiyonlar Ligi’nde eleme turları ve grup maçlarını takvimi ise şöyle:

3. Ön Eleme Turu:
    Kura çekimi: 20 Temmuz-Nyon,
    İlk maçlar: 31 Temmuz/ 1 Ağustos
    Rövanşlar: 7/8 Ağustos

Play-off Turu
    Kura Çekimi: 10 Ağustos-Nyon
    İlk maçlar: 21/22 Ağustos
    Rövanşlar: 28/29 Ağustos

Grup maçları
    Kura çekimi: 30 Ağustos-Monako
    Grup ilk hafta maçları: 18/19 Eylül
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dünya basınında Fenerbahçe yankıları..!

Sarı-Lacivertliler'e UEFA'dan gelen Devler Ligi müjdesi, dünya basınında da geniş yankı uyandırdı.
    ingilizler haberi "Fenerbahçe şike iddialarından aklandı" başlığıyla verirken, AFP, "Şampiyonlar Ligi'ne yeşil ışık" ifadesini kullandı.
    Fenerbahçe'nin Devler Ligi biletini alması dünya basınında da geniş yer buldu. Konu ile ilgili en çarpıcı başlıklardan birini, dünyanın önde gelen haber ajanslarından AFP attı.

AFP, "Fenerbahçe için Şampiyonlar Ligi'ne yeşil ışık" başlığıyla servis ettiği haberde, "Sarı-Lacivertliler, bir senenin ardından yeniden Avrupa arenasında" ifadesini kullandı. İngiliz gazetesi The Sun, UEFA'nın kararıyla ilgili olarak, "Fenerbahçe şike skandalı iddiasından aklandı" yorumunda bulunurken, Potekiz'in önde gelen spor gazetesi A Bola, "Geçen sezon ligi 1. sırada bitirmesine karşın, Şampiyonlar Ligi'ne katılamayan Fenerbahçe, bu sezon 2. oldu ama Şampiyonlar Ligi biletin aldı" dedi.

Fransız gazetelerinden L'Equipe ise haberi, "Fenerbahçe'ye izin çıktı" başlığıyla okuyucularına sundu. Brezilya'nın önde gelen spor gazetelerinden Globoesporte, Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılabilme hakkı elde etmesini, "Alex'in takımı Avrupa'da", İskoçlar'ın Daily Record gazetesi ise "Fenerbahçe bu yıl Şampiyonlar Ligi'nde. Motherwell'in olası rakiplerinden biri de Sarı-Lacivertliler" yorumuyla aktardı.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball Alex daha az oynayacak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, transferdeki önceliklerinin Nijeryalı savunma oyuncusu Joseph Yobo olduğunu ifade etti. Deneyimli hoca, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi kadroyu şekillendirmeye çalışacaklarını dile getirdi.

Konunun kaynagı ve devamı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu guzel haberlden sonra fb rahatladi derin bir soluk aldi umarim basarili olur bu sene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tarihi davada 20. duruşma

16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen şike davasının 20. duruşması salı günü başlıyor.

16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen şike davasının 20. duruşması salı günü başladı. Karar aşamasına gelinen şike iddialarına yönelik davanın duruşması bugün Çağlayan'daki 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülüyor.
    Tutuksuz sanıklardan Sadri Şener, Nevzat Şakar, Tayfur Havutçu, Şekip Mosturoğlu, Serdar Adalı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.
    An be an gelişmeler...
    Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım savunmasını tamamladı. Aziz Yıldırım'ın avukatlarının savunmalarının ardından mahkmeye ara verildi. Duruşmaya 13:30'da devam edilecek.
    YILDIRIM VE EKİNCİ ARASINDA GERGİNLİK

Yıldırım ile Ekinci arasındaki diyaloglar ve gerginlikler duruşma sırasınca devam ediyor. Aziz Yıldırım'ın "Siyasi mevzulara gider burası, ben oraya girince susturuyorsunuz" demesi üzerine Ekinci "Evet hukukta kalalım" dedi. Yıldırım'ın cevabı ise "Hangi hukuk?" şeklinde oldu.
    "SAVCI BAZI TAPELERİ HASIRALTI ETMESEYDİ ÇOK ŞEY DEĞİŞİRDİ"

Aziz Yıldırım'ın iddianame ile ilgili "Savcı iddianameyi hazırlarken bazı tapeleri hasıraltı etmiş. Etmeseydi çok şey değiştirdi" sitemi üzerine "20 klasör tape var, o savcının takdiri, geçmiş bir konu artık o" dedi.
    "KONUŞURSAM MAHKEME BİTER"

Aziz Yıldırım mahkeme heyetinde konuşmaya yönelik talepleri üzerine Mahkeme Başkanı Ekinci "Konuşturmuyoruz mu?" diyerek tepki gösterirken; Yıldırım "Konuşursam zaten mahkeme biter" dedi. Ekinci bunun üzerine "Buyrun" diyerek Yıldırım'a söz hakkı verdi.
    EMENIKE TRANSFERİNİ ANLATTI

Ardından Emenike'nin transferinin sorulması üzerine Yıldırım "Ocak ayında kardeşim Ali yıldırım gitti, 10 milyon avro istediler. Biz de zamana bıraktık. Ankara'da Karabükspor başkanı ile telefonda pazarlık yaptık. Bu pazarlığın tapelerde olması lazım ama savcılığın işine gelmediği için yok. Sonra pazarlık bitti ve 9 milyon avro'ya anlaştık. Bunların da olması lazım" açıklamasında bulundu.
    "SADRİ ŞENER ÇIKSIN DESİN"

Trabzonspor vekilinin "Eskişehir maçı öncesi tesislere gitmeniz normal midir?" sorusunu Yıldırım "Bak ben 14 yıldır bu işteyim. Sadri başkan burada çıksın desin. Son maçta şampiyonluğu kaybettik. "Bize yenilin dedi" derse o maç için 14 yıldaki her şeyi üstlenirim. Ben Trabzonspor tesislerine de gittim. Yemek yedim." şeklinde cevapladı.
    AZİZ YILDIRIM: MİLLETİN YATAK ODASINI BİLEMEM

Aziz Yıldırım mahkeme heyetine dönerek "Aziz Yıldırım her şeyi biliyor diyorlar. Ben milletin yatak odasını bilmem" demesi üzerine Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci Yıldırım'a "Bunu diyemezsin, hakaret olur. Dışarı çıkartırım" uyarısı geldi. Aziz Yıldırım ise "Daha iyi olur" cevabını verdi.
    MAHKEME BAŞKANI'NDAN YILDIRIM'A UYARI

Aziz Yıldırım'ın Trabzonspor avukatlarıyla girdiği münakaşa ve soru sormaları üzerine "Sorun sorun, en sonda ben soracağım ama siz cevap vereceksiniz" dedi ve Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci Yıldırım'a dönerek; "Ben burda başkanım, sen sanıksın, müdahale etme" diyerek uyardı.
    "TRABZONSPOR'U DÖRDÜNCÜ BÜYÜK BEN YAPTIM"

"Trabzonspor için Aziz Yıldırım ne yaptı? Herkes bilsin, Trabzonspor büyük değildi, üç büyük vardı ben dördüncü büyük yaptım. Bizim yayın haklarımızdaki yardımla Trabzonspor dördüncü büyük oldu..."
    Trabzonspor avukatının Manisaspor başkanı Kenan Yaralı'ya gönderilen parayı ısrarla sürmesi üzerine ise mahkeme salonunda kısa süreli bir gerginlik yaşandı.
    NOT: (Aziz Yıldırım'ın şike olduğunu iddia ettiği maçta, Trabzonspor 21 Şubat 2011 tarihinde deplasmanda Manisaspor ile oynadığı karşılaşmanın ilk yarısını 1-0 geride kapatıp, ikinci yarı maçı 2-1 kazanmıştı.)
    "TRABZONSPOR-MANİSASPOR MAÇINDA ŞİKE VARDI"

Aziz Yıldırım savunmasının tutanağı tutulurken şok da bir iddia ortaya attı. Manisaspor - Trabzonspor maçında şike olduğunu iddia eden Yıldırım, "Mehmet Ali Yılmaz'a sorun, Trabzonspor - Manisaspor maçında şike vardı. Bunu da o tutanağa yazın." dedi.
    AZİZ YILDIRIM: "DEVLETE GÜVENMİYORUM"

"Devlete artık güvenmiyorum. Önceden devlete güvenirdik ama şimdi güvenmiyorum. Devletin görevi suça teşvik etmek değildir ama devlet suça teşvik ediliyor. Devletin hiçbir şeyine güvenmiyorum. Sayın heyet, sayın savcı iki telefonum var. Gerisi şirket ve firmalar adınadır. Devletin korumasının telefonu var. Türkiye'de herkes herkesi dinliyor. Dinlemesin diye alınmıştır. Önceden devlete güvenirdik ama şimdi güvenmiyorum"
    Sabah saatlerinde başlayan duruşmada ilk olarak Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın çapraz sorgusuyla başladı. Aziz Yıldırım mahkeme heyetinin telefon konuşmalarının Yıldırım'ın önüne sunulması üzerine savunmaya geçen Yıldırım çarpıcı ifadeler kullandı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart F.Bahçe yine rakiplerine fark attı...

UEFA, Türkiye Futbol Federasyonu'na yolladığı yazılı açıklamada, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılabileceğini kaydetmişti. Bu açıklamanın ardından cuma günü şirketin hisseleri yüzde 12 primle 49.20 liraya çıkmıştı.
    PİYASA DEĞERİ 1 MİLYAR 375 MİLYON'A ULAŞTI
    Dün de yine tavan olan hisseleri günü yüzde 11.7 yükselişle 55.00 TL'den tamamladı. İki günlük primi 23.7 olan şirketin piyasa değeri de 277.5 milyon TL artışla 1 milyar 375 milyon TL'ye yükseldi.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY KAYBETTİ
    Dün Beşiktaş hisseleri ise yüzde 3.78 düşüşle 4.84 liraya, Galatasaray hisseleri yüzde 4.13 kayıpla 58 liraya, Trabzonspor hisseleri ise yüzde 0.84 düşüşle 11.80 liraya geriledi. Dün spor hisseleri içinde en fazla kayba uğrayan Galatasaray'ın piyasa değeri 37.6 milyon TL eriyerek 786.2 milyon TL'ye geriledi.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Sayfa 1/27 123456789101126 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri