Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 7/27 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
262 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: FenerBahçe Taraftarý Buraya (Haberler,Geliþmeler VE Transferler)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alex yine twitter'dan Kocaman'a göndermede bulundu

Alex yine twitter üzerinden taraftarlarýn sorularýný yanýtlarken Aykut Kocaman'la iligli soruya net cevap verdi.

Fenerbahçe'nin Brezilyalý futbolcusu Alex de Souza, twitter üzerinden açýklamalarda bulunmaya devam ediyor. Sarý-lacivertli taraftarlarýn kendisine yönelttiði sorularý cevaplandýran yetenekli oyuncu gündeme damga vuracak sözler söyledi.
    KOCAMAN'I SÝLMÝÞ

Aykut Kocaman'ýn yardýmcýlýðýný yapmak istermisin sorusuna "Hayýr" cevabýný veren Alex, Fenerbahçe'den sonra hangi Brezilya takýmýna gidiceði sorulduðunda ise "Orada çok kulüp var." dedi..
    Ýþte o sorular ve cevaplar...
    fýratorhan?@gfbfirat12
    "Aykut Kocaman'ýn yardýmcýlýðýný yapmak istermisin kaptan... ?
    -Ýstemiyorum...
    @FurkanToraman1
    "Tarafsýz gözle bakarsan sen mi , Pablo Martin Batalla mý?"
    -Batalla
    @sadik_80
    "heykel iþi ne oldu alex"
    -Ben bu heykel hic bilmiyorum.
    @alperenkpln
    "Kaptan sence en iyi teknik direktör kim? Zico mu?"
    -Luxemburgo
    @fenerbahce1907_
    "Kaptan Galatasaray'a gideceðini söyleyenlere ne diyorsun?Komikler deðil mi? "
    -Çok komik. Burasi sadece FB.
    @CyaTemur
    "Kaptan sen buyuk topcu..ama fenerbahce cok daha buyuk..taraftar seni seviyor yaptiklarin icin ama sen yinede sozlerine dikkat"
    -Sen dogru Soyledi. FB Cok ama Cok buyuk.ben sadece 1 oyuncu..
    @johnnycgoode_
    "Kaptan sen mi daha iyi, Murat Hacioglu mu? Bence Murat Hacioglu"
    -Bence de. Ben onu cok seviyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alex'in heykeli açýldý kaptan Alex, dün 35 yaþýna girdi. F.Bahçeli taraftarlarýn yaptýrdýðý heykeli açýlýyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Fenerbahçe taraftarlarý, futbol takýmý kaptaný Brezilyalý oyuncu Alex de Souza'nýn heykeli açýlýyor.
    KAPTAN BÝZÝ SAKIN BIRAKMA

Alex de Souza ailesiyle birlikte Yoðurtçu Parký'na geldi. Bu sýrada taraftarlarýn arasýna karýþan Brezilyalý futbolcuya yoðun ilgi gösterildi. Taraftarlar Alex'i bu özel günde "I Love You Alex" Kaptan bizi býrakma, bu taraftar seninle gurur duyuyor. tezahüratlarýyla destekledi.
    KOCAMAN AÇILIÞA GELDÝ

Brezilyalý yýldýzýn ardýndan Aykut Kocaman tören alanýna geldi. Aralarýnda gerginlik olduðu iddia edilen Alex ve Aykut Kocaman burada basýn mensuplarýna poz verdi.
    YILIDIRM KUTLUALP VE DAIANNE'YE TEÞEKKÜR

"Her þeyden önce burada benim bu ül***e gelmemde pay sahibi olan insanlara teþekkür etmek istiyorum. Hayat arkadaþým, eþim Daianne'ye teþekkür etmek istiyorum. O olmasaydý, bu kadar uzun süre kendi ülkemizin dýþýnda onsuz yapamazdým. Öncelikle ona çok teþekkür etmek istiyorum. Ayrýca þu an Yönetim Kurulu'nda olmayan ancak Türkiye'ye gelmemde çok büyük pay sahibi olmuþ Hakan Bilal Kutlualp'e de teþekkür etmek istiyorum.
    SIKINTILARI BÝRLÝKTE AÞTIK

Ayrýca baþkanýmýz Aziz Yýldýrým'a çok teþekkür etmek istiyorum. Geldiðim ilk günden bu yana doðru kiþi olmuþtur. Sýkýntýlar olduðunda beni her zaman odasýna çaðýrmýþtýr. Sýkýntýlarýmýz birlikte aþmýþýzdýr. Geldiðim günden bu yana sergilediði duruþundan dolayý kendisine teþekkür ediyorum."
    AYKUT HOCA OLMAZSA O SÜRECÝ AÞAMAZDIK

"Ayný zaman þu ana kadar oynadýðým bütün takým arkadaþlarýma kimle oynadýysam, hepsine teþekkür etmek istiyorum. Ayrýca çalýþtýðým teknik adamlara da teþekkür ediyorum. Daum'a ayrý bir parantez açmak istiyorum. Bana yol gösteren isim olmuþtur. Zico ayrý biri, her zaman idolüm olmuþtur. Aragones'e futbol görüþünden dolayý çok büyük saygý duydum ve duyacaðým. Sayýn Aykut Kocaman'a da çok teþekkür editorum. Çünkü bütün hocalarýmda olduðu gibi bu kadar sýkýntýlý ve baskýlý dönemde Aykut Hoca olmazsa, olmazdý."
    GÖZYAÞLARI SEL OLDU AKTI

"Ayný zamanda burada ismini unutmuþ olabileceðim kiþiler olabilir. Hepsien ayrý ayrý teþekkür etmek istiyorum. Eski tercümaným Ali ve þu anki tercümaným Samet'e de çok teþekkür etmek istiyorum. Bu kulüp için emek veren, bana destek olan herkesin yeri bende çok ayrýdýr."
    FENERBAHÇE TARAFTARINA ÝNANAMIYORUM

"Ben daha buraya gelmeden önce beni ikna etmeye çalýþan kiþiler bana hep Fenerbahçe taraftarýnýn büyüklüðünde bahsetti. O zaman hiçbir þey bilmiyordum. Araþtýrmaya baþladým, Taffarel, Nobre ve Luciano ile konuþtum. Ama inanmadým o zamanlar. Hala Fenerbahçe taraftarýnýn nasýl bu kadar tutkulu olduðunu anlamýyorum. Sizlere söz veriyorum ki Fenerbahçe'de olduðum sürece elimden gelenin en iyisini yapacaðým."
    FENERBAHÇE BANA HAYALLERÝMÝ VERDÝ

"Burada ayný yerde Fenerbahçe'nin efesanesi Lefter'in heykeli de var. Hayatýmýn en güzel, en özel günü onunla tanýþtýðým gündü. Fenerbahçe bana Zico ile çalýþma fýrsatý sundu. Onun çalýþmak benim hayalimdi. Fenerbahçe bana bu imkaný sundu. Fenerbahçe beni sizin gibi takýmýna baðlý taraftarlarla bir araya getirdi."
    TARÝHÝMÝZDE UFACIK BÝR ÞEYÝM

"Ýlk olarak heykel yapýlma fikri bana geldiðinde bu delilik dedim. 'Bunun için ne yaptým?' dedim. Ben saydýðýmýz insanlar yanýnda bir hiçim. Fenerbahçe tarihinde ufacýk bir þey yaptýysam ne mutlu bana. Hepinize bana bu tavýrlarýnýzdan dolayý çok teþekkür ediyorum."
    ALEX HEYKELÝN AÇILIÞINI YAPTI

Konuþmalarýnýn ardýndan Alex de Souza kurdelayý Divan Kurulu Balþkaný Yüksel Günay ile birlikte keserek heykelin açýlýþýný gerçekleþtirdi. Bu sýrada meþale yakan taraftarlar, Brezilyalý kaptanlarýna tezahüratlarla sevgi gösterisinde bulundu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel bir hal her futbolcunun darýsý baþýna

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fenerbahçe taraftarý hayran býraktý

Fransýz basýný, UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Marsilya'ya ve Fenerbahçe taraftarýna yer verdi.

Fransýz basýný, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda perþembe günü oynanan Fenerbahçe - Marsilya maçýna geniþ yer ayýrdý.
    STAT'TAKÝ MÜTHÝÞ AMBÝYANS

Marsilya'nýn beraberliði hak ettiðini yazan Fransýz basýný, Fenerbahçe taraftarýndan da övgüyle bahsetti. Basýnda yer alan satýr baþlarý þu þekilde:
    Le Phoceen: "Marsilya hak etti. Fenerbahçe Þükrü Saracoðlu Stadý'ndaki o müthiþ ambiyanstan etkilenmeyerek, hemen maçýn havasýna giren Marsilyalý futbolcular, hak ettikleri beraberliði aldý. Hatta maçýn hemen baþýnda kaçýrýlan gol fýrsatlarý deðerlendirilmiþ olaydý, bu müthiþ maçtan galip bile çýkmak mümkün olacaktý."
    MARSILYA HAK ETTÝ

l'Equipe: "Futbolcularýn, hakemin çaldýðý düdüðü bile duymadýðý Saracoðlu'nun o müthiþ havasýnda, Marsilya hak ettiði sonucu aldý. Marsilya'yý ipten son saniyelerde Ayew aldý. Maçýn sonucu Türkler için çok acýmasýzca, fakat mantýklý."
    FRANSIZ SPÝKERLER TARAFTARA HAYRAN KALDI

Öte yandan Fenerbahçe taraftarý, maçý yayýnlayan Fransýz kanalýnýn spikerlerini çok etkiledi. Karþýlaþmanýn skorunun 2-0 olduðu sýrada tüm taraftarýn yaptýðý tezahüratlardan çok etkilenen spikerler, "Bunu nasýl yapýyorlar? Hayatta bir kere yaþanmasý gereken ve dünyanýn baþka hiçbir yerinde yaþanamayacak bir duygu. Ýnsanýn tüyleri diken diken oluyor" ifadesini kullandý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ASÝL Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Fenerbahçe taraftarý hayran býraktý

Fransýz basýný, UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Marsilya'ya ve Fenerbahçe taraftarýna yer verdi.

Fransýz basýný, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda perþembe günü oynanan Fenerbahçe - Marsilya maçýna geniþ yer ayýrdý.
    STAT'TAKÝ MÜTHÝÞ AMBÝYANS

Marsilya'nýn beraberliði hak ettiðini yazan Fransýz basýný, Fenerbahçe taraftarýndan da övgüyle bahsetti. Basýnda yer alan satýr baþlarý þu þekilde:
    Le Phoceen: "Marsilya hak etti. Fenerbahçe Þükrü Saracoðlu Stadý'ndaki o müthiþ ambiyanstan etkilenmeyerek, hemen maçýn havasýna giren Marsilyalý futbolcular, hak ettikleri beraberliði aldý. Hatta maçýn hemen baþýnda kaçýrýlan gol fýrsatlarý deðerlendirilmiþ olaydý, bu müthiþ maçtan galip bile çýkmak mümkün olacaktý."
    MARSILYA HAK ETTÝ

l'Equipe: "Futbolcularýn, hakemin çaldýðý düdüðü bile duymadýðý Saracoðlu'nun o müthiþ havasýnda, Marsilya hak ettiði sonucu aldý. Marsilya'yý ipten son saniyelerde Ayew aldý. Maçýn sonucu Türkler için çok acýmasýzca, fakat mantýklý."
    FRANSIZ SPÝKERLER TARAFTARA HAYRAN KALDI

Öte yandan Fenerbahçe taraftarý, maçý yayýnlayan Fransýz kanalýnýn spikerlerini çok etkiledi. Karþýlaþmanýn skorunun 2-0 olduðu sýrada tüm taraftarýn yaptýðý tezahüratlardan çok etkilenen spikerler, "Bunu nasýl yapýyorlar? Hayatta bir kere yaþanmasý gereken ve dünyanýn baþka hiçbir yerinde yaþanamayacak bir duygu. Ýnsanýn tüyleri diken diken oluyor" ifadesini kullandý.
    90+4. dakikada yediði golle

AMBÝYANS deðil AMBULANS

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zeký62 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    90+4. dakikada yediði golle

AMBÝYANS deðil AMBULANS
    sevinmiþ gibi görünüyorsun ben formasýnda türk bayraðý olan her takýmý avrupada desteklerim ayrýca konu traftar futbolcular yada teknik direktör deðil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ASÝL Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sevinmiþ gibi görünüyorsun ben formasýnda türk bayraðý olan her takýmý avrupada desteklerim ayrýca konu traftar futbolcular yada teknik direktör deðil
    usta :sevinmedik-kahrolduk be usta
    Bizlerde bir Türk olarak her takýmý destekliyoruz bizleride hasta etmeye haklarý varmý ? be usta
    ---Fransýzlarý 27 yýldýr yenemiyor
    ---33 aylýk kahýr
    En son 2009’da Sheriff’i yenen F.Bahçe þeytanýn bacaðýný yine kýramadý

--Kaptan gitti, gemi battý (yokya ) baþka adam yokmu

KARÞILAÞMA sonunda Migros tribününde olay çýktý. Marsilya taraftarlarýna yakýn oturan F.Bahçeliler, polis ve güvenliklerden oluþan barikatý aþmaya çalýþtý. Çok sayýda taraftar, güvenlik güçleri ile kavga etti.

Buda sizin konunuz_YOK BÖYLE BÝR AMBÝYANS

Fener’e AMBÝYANS cezasý yolda

SARI lacivertli taraftarlar, ikinci yarýnýn ilk dakikalarýnda çok sayýda meþale yaktý. Bunun üzerine sahadaki görüþ açýsý bir hayli düþtü. Meþale konusunda oldukça tiitz olan UEFA’nýn, bundan dolayý sarý lacivertli kulübe para cezasý vermesi bekleniyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Derbide ilginç tesadüf!

Fenerbahçe'nin Beþiktaþ'ý 3-0 maðlup ettiði derbi karþýlaþmasýnda 7 rakamý ile ilgili ilginç tesadüfler zinciri yaþandý...

Maç tarihi: 7 Ekim
    Maçýn oynandýðý hafta: 7. hafta
    Maçýn baþladýðý saat: 19:00 (Akþam saatine göre 7)
    Ýlk golü atan Sow'un forma numarasý: 7
    Ýkinci ve üçüncü golü atan Gökhan Gönül'ün forma numarasý: 77
    Maçýn yayýnlandýðý kanal: Digiturk "77." kanal

"Fenerbahçe büyüklüðü ne þampiyonluk büyüklüðü, ne kupa büyüklüðüdür. Onun büyüklüðü baþka bir büyüklüktür iþte, adý konamaz" .......
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beþiktaþ goleri 7 di

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu Hilmi tarafýndan (08-10-2012 Saat 12:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 7/27 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri