Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
138 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: MSN niz Acmıyorsa Bu dosyayı yükleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkür ediyorum iki saattır açmaya çalışıyordum.arıza var diye kapatacaktım.zamanında imdadıma yetiştiniz tekrar teşekkürler.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goldmaster 11300ci nin acikosunu yükleyemiyorum.Normalini hasretle bekliyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler üstad elinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolasınız arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tekrar düzeldi ben bir şey yüklemedim sorunsuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeği gecenlere teşekkürler.sorunsuz çalışmakta.kolaygelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en güzel dostluklar paylaşımla olur teşekkürler:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yetişemedim bana bir yararı olmadı ama böle güzel şeyleri paylaşman gerçekten insanı duygulandırıyor

teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu verilen programı yükledik.sorunsuz bir şekilde de msn'i açıyor ama zararlı bir dosya olmasın?antivirüsle tarattım virüs yok diyor.bizim yüklediğimiz program ne işe yaradı acaba?zararı olabilirmi?:49:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ufuk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu verilen programı yükledik.sorunsuz bir şekilde de msn'i açıyor ama zararlı bir dosya olmasın?antivirüsle tarattım virüs yok diyor.bizim yüklediğimiz program ne işe yaradı acaba?zararı olabilirmi?:49:
    Zararı yok...onunla yapılan direk msn host bölümüne ip nolarıyla bağlantı yapmaktı...şu an çoğu yerde normale dönmüş...ama dosyanın sisteminizde durmasının sakıncası yok...ileride yine bağlantı sorunları çıkabilir o zaman yine lazım olur...durumu şöyle kabaca açıklıyayım...örneğin bazı siteler yasal olarak kapatılmışlardı telekom girişi kapatmıştı...şayet sitenin host ip lerini biliyorsanız aynı işlemin benzerini yapıp o siteden yararlanabiliniyor...ip nolarını bir kereye mahsus sistemin içine ilave etmek yeterliydi...neyse fazla uzatmıyayım...kolay gelsin...sevgilerimle...

Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 5 Kullanıcı var. (0 Uye ve 5 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri