Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
138 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: MSN niz Acmıyorsa Bu dosyayı yükleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekkür

arkadaşlar bu dosyayı içeriğini bilmiyorum ama bir gerçek varki oda şudur bu dosyayı bulup buraya koyankim olursa olsun iyi niyetle ve paylaşım için olduğu kesindir ...
    ve bu paylaşımını bizlerle yapdığı için kendisine teşekkür ederim ellerine sağlık.....cem@

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cem@ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu dosyayı içeriğini bilmiyorum ama bir gerçek varki oda şudur bu dosyayı bulup buraya koyankim olursa olsun iyi niyetle ve paylaşım için olduğu kesindir ...
    ve bu paylaşımını bizlerle yapdığı için kendisine teşekkür ederim ellerine sağlık.....cem@
    Forumda üyelere zarar verecek dosyalar kesinlikle verilmez.Verilen dosyalar test edilip sonra verilmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgileriniz için çok teşekkür ederim...şuan dosyayı silmeyi düşünmüyorum ama ileride silmeye çalışsam etc dosyasından hangi dosyayı silmem gerekir...iyi akşamlar..selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart MSN ve virüs

arkadaşlar ben bu siteye üyeyim ama teknik olarak hem yaşım hem bilgi olarak tamamen yabancıyım.şimdi yazıcaklarım dün 10-9-06 akşamı başıma geldi bunun ne olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur.MSN de bana gelen mesajları okurken bir arkadaşım benimle konuşmak icin mesincirde actı (kendisi polistir) baktım mesincirde almanca (bu resim seninmi )diye bir şey yazıyordu.daha evvel almanyada bulunduğumu arkadaşım bildiği icin her halde bir şaka proğramı gönderdi sandım ve tıkladım calıştırı tıkladım aman yarabbi benim MSN de ne kadar kayıtlı adresler varsa hepsi bir bir acılıp kapandı sonra anti vürüs proğramı alarm verdi karantinaya al dedi ama bu benim bütün arkadaşlara yayıldı bu nedir ve bu gün öğleden sonra alanyada MSN ler calışmadı duyduğuma göre avrupadada böyle şeyler olmuş bilen duyan varsa bunu burada acıklaya bilirmi.şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herşey için minnetdarız binlerce tşk kolay gelsin izmirden sevgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emegi geçemler teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nedalsat@hotmail.com

TESEKKKKKKKKKKKKKKKKKRLER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sağolasın Yeni Konular Olursa E mail Şu ibrahim_panter@hotmail.com

:49: :49: :45: Zararı yok...onunla yapılan direk msn host bölümüne ip nolarıyla bağlantı yapmaktı...şu an çoğu yerde normale dönmüş...ama dosyanın sisteminizde durmasının sakıncası yok...ileride yine bağlantı sorunları çıkabilir o zaman yine lazım olur...durumu şöyle kabaca açıklıyayım...örneğin bazı siteler yasal olarak kapatılmışlardı telekom girişi kapatmıştı...şayet sitenin host ip lerini biliyorsanız aynı işlemin benzerini yapıp o siteden yararlanabiliniyor...ip nolarını bir kereye mahsus sistemin içine ilave etmek yeterliydi...neyse fazla uzatmıyayım...kolay gelsin...sevgilerimle...Yinede eline Sağlık Böyle Konular Olunca Bizi Bilgilendir. İyi Çalışmalar:49: :49: :49: :49: :45: :45: :45: :45: :45: :28:
    Konu isanet tarafından (12-09-2006 Saat 09:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Eklenti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler usta

Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri