Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/14 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
138 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: MSN niz Acmýyorsa Bu dosyayý yükleyin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teþekkür ediyorum iki saattýr açmaya çalýþýyordum.arýza var diye kapatacaktým.zamanýnda imdadýma yetiþtiniz tekrar teþekkürler.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

goldmaster 11300ci nin acikosunu yükleyemiyorum.Normalini hasretle bekliyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler üstad elinize saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðolasýnýz arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tekrar düzeldi ben bir þey yüklemedim sorunsuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeði gecenlere teþekkürler.sorunsuz çalýþmakta.kolaygelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

en güzel dostluklar paylaþýmla olur teþekkürler:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben yetiþemedim bana bir yararý olmadý ama böle güzel þeyleri paylaþman gerçekten insaný duygulandýrýyor

teþekkürler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu verilen programý yükledik.sorunsuz bir þekilde de msn'i açýyor ama zararlý bir dosya olmasýn?antivirüsle tarattým virüs yok diyor.bizim yüklediðimiz program ne iþe yaradý acaba?zararý olabilirmi?:49:

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ufuk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu verilen programý yükledik.sorunsuz bir þekilde de msn'i açýyor ama zararlý bir dosya olmasýn?antivirüsle tarattým virüs yok diyor.bizim yüklediðimiz program ne iþe yaradý acaba?zararý olabilirmi?:49:
    Zararý yok...onunla yapýlan direk msn host bölümüne ip nolarýyla baðlantý yapmaktý...þu an çoðu yerde normale dönmüþ...ama dosyanýn sisteminizde durmasýnýn sakýncasý yok...ileride yine baðlantý sorunlarý çýkabilir o zaman yine lazým olur...durumu þöyle kabaca açýklýyayým...örneðin bazý siteler yasal olarak kapatýlmýþlardý telekom giriþi kapatmýþtý...þayet sitenin host ip lerini biliyorsanýz ayný iþlemin benzerini yapýp o siteden yararlanabiliniyor...ip nolarýný bir kereye mahsus sistemin içine ilave etmek yeterliydi...neyse fazla uzatmýyayým...kolay gelsin...sevgilerimle...

Sayfa 2/14 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri