Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon
138 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: MSN niz Acmýyorsa Bu dosyayý yükleyin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart teþekkür

arkadaþlar bu dosyayý içeriðini bilmiyorum ama bir gerçek varki oda þudur bu dosyayý bulup buraya koyankim olursa olsun iyi niyetle ve paylaþým için olduðu kesindir ...
    ve bu paylaþýmýný bizlerle yapdýðý için kendisine teþekkür ederim ellerine saðlýk.....cem@

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cem@ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu dosyayý içeriðini bilmiyorum ama bir gerçek varki oda þudur bu dosyayý bulup buraya koyankim olursa olsun iyi niyetle ve paylaþým için olduðu kesindir ...
    ve bu paylaþýmýný bizlerle yapdýðý için kendisine teþekkür ederim ellerine saðlýk.....cem@
    Forumda üyelere zarar verecek dosyalar kesinlikle verilmez.Verilen dosyalar test edilip sonra verilmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgileriniz için çok teþekkür ederim...þuan dosyayý silmeyi düþünmüyorum ama ileride silmeye çalýþsam etc dosyasýndan hangi dosyayý silmem gerekir...iyi akþamlar..selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart MSN ve virüs

arkadaþlar ben bu siteye üyeyim ama teknik olarak hem yaþým hem bilgi olarak tamamen yabancýyým.þimdi yazýcaklarým dün 10-9-06 akþamý baþýma geldi bunun ne olduðunu mutlaka biliyorsunuzdur.MSN de bana gelen mesajlarý okurken bir arkadaþým benimle konuþmak icin mesincirde actý (kendisi polistir) baktým mesincirde almanca (bu resim seninmi )diye bir þey yazýyordu.daha evvel almanyada bulunduðumu arkadaþým bildiði icin her halde bir þaka proðramý gönderdi sandým ve týkladým calýþtýrý týkladým aman yarabbi benim MSN de ne kadar kayýtlý adresler varsa hepsi bir bir acýlýp kapandý sonra anti vürüs proðramý alarm verdi karantinaya al dedi ama bu benim bütün arkadaþlara yayýldý bu nedir ve bu gün öðleden sonra alanyada MSN ler calýþmadý duyduðuma göre avrupadada böyle þeyler olmuþ bilen duyan varsa bunu burada acýklaya bilirmi.þimdiden teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

herþey için minnetdarýz binlerce tþk kolay gelsin izmirden sevgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emegi geçemler teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nedalsat@hotmail.com

TESEKKKKKKKKKKKKKKKKKRLER

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saðolasýn Yeni Konular Olursa E mail Þu ibrahim_panter@hotmail.com

:49: :49: :45: Zararý yok...onunla yapýlan direk msn host bölümüne ip nolarýyla baðlantý yapmaktý...þu an çoðu yerde normale dönmüþ...ama dosyanýn sisteminizde durmasýnýn sakýncasý yok...ileride yine baðlantý sorunlarý çýkabilir o zaman yine lazým olur...durumu þöyle kabaca açýklýyayým...örneðin bazý siteler yasal olarak kapatýlmýþlardý telekom giriþi kapatmýþtý...þayet sitenin host ip lerini biliyorsanýz ayný iþlemin benzerini yapýp o siteden yararlanabiliniyor...ip nolarýný bir kereye mahsus sistemin içine ilave etmek yeterliydi...neyse fazla uzatmýyayým...kolay gelsin...sevgilerimle...Yinede eline Saðlýk Böyle Konular Olunca Bizi Bilgilendir. Ýyi Çalýþmalar:49: :49: :49: :49: :45: :45: :45: :45: :45: :28:
    Konu isanet tarafýndan (12-09-2006 Saat 09:11 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Eklenti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eline saðlýk

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler usta

Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri