Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: satfinder 2 frekans ayarlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart satfinder 2 frekans ayarlarý

mrb sayýn arkadaþlar ben þu anda satfinder 2 kullanýyorum.yalnýz þöyle bi sorunum var hafýzadaki dokuz uydunun 4 er adet güncel frekanslarý gerekiyor.þu anki frekanslarla yakalayamýyorum.birde satfinder 2 frekans yükleme programýyla ilgili olarak.elle yazýp satfindere öylemi atýyoruz ilgilenen arkadaþlara þimdiden teþekkür ederim.........hayýrlý akþamlar........

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet elle yazýp yükleyeceksin. eðer yükleme yapmasa portu deðiþtir tekrar baðlanacaðýn portu iþaretle o***

Kullanýcý Bilgi Menüsü

MRB ARKADAÞLAR SATFINDIR CÝHAZINA ELLE YÜKLENMEZ PROGRAMI VAR SADECE YAPMANIZ GEREKEN rs232 KABLO ÝLE VE PROGRAM YARDIMIYLA ATILIYOR PROGRAMLAR AÞAÐIDA
    BUYRUN
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðolasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende satfýder makinem var program yüleyemiyoro ne yapmam gerekir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar satfýnder yün bulucum var bilgisara baðliyorum ama bilgisayar dan biþi cýkmýyo yani yükleyemiyorom ne yapmam gerekir arkadaþlar teþekürler....?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý ahmet kayacan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar satfýnder yün bulucum var bilgisara baðliyorum ama bilgisayar dan biþi cýkmýyo yani yükleyemiyorom ne yapmam gerekir arkadaþlar teþekürler....?
    arkadaþým öncelikle programý aç port ayarý yap program hýzý mutlaka 9500 yukarý olmasý gerekir
    SATFINDER 2

Satfinder2 Uydu ve Frekans Yükleme Programýdýr.

Bu programla Satfinder2 Uydu Bulucunuza Ýstediðiniz Uydu ve Frekans Bilgilerini Yükleyebilirsiniz.

Dikkat edilecek Hususlar:

1: SymbolRate'si 08000 den Daha düþük Frekanslarda Sinyal ve kalite bulma iþlemi 1 sn. ve üzeri zaman alýr.
    Bu yüzden Symbolrate'si 08000 den büyük frekanslarý kullanýrsanýz montaj iþlemini daha da hýzlý yapabilirsiniz.
    2: Gireceðiniz uydudaki Frekanslarýn baþka uydularda da olmamasýna dikkat ediniz.
    Eðer ayný Frekans Birden çok uyduda varsa Otomatik Uydu Bulma sýrasýnda sorun yaþarsýnýz.
    Sorun yaþamamak için lütfen ayný frekanslarý baþka uydularada yazmayýnýz.
    3: SymbolRate girerken 10000 'in altýndaki rakamlarda Baþýna 0 Koyunuz. Örnek: 08888
    4: SF01 modeli olanlar ******_sema.jpg resmindeki þemada gösterildiði gibi comport yükleme kablonuzu hazýrlayýnýz ve programýnýzý bu kablo ile kullanýnýz.
    Fakat Sf02 modeline sahipseniz rs232 bire bir kablo kullanmanýz yeterlidir. Sf 02 modeli için alacaðýnýz kablolar Bire bir 9 pinli rs232 kablosu adý ile heryerde satýlmaktadýr.
    5: Programý kullanýrken comport ayarlarýnýzý doðru yaptýðýnýza dikkat ediniz.

Kolay Gelsin...
    saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bende iki tane uydu degistirmek istiyorum gecendegistirdim ama olmadi singal full kanal yok

astra 1n sky uk icin uydu eklemek istiyorum
    birde eutelsat 16 tring sport lar icin frekansini verebilirmisiniz
    Konu herzlos007 tarafýndan (02-03-2012 Saat 20:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her uyduda bazý ayný frekanslar vardýr sinyal full yayýn yoksa siz baþka uydu bulmuþsunuzdur muhtemelen o yüzden bulmak istediginiz uydulara ait frekanslarý ayrý ayrý olmasýna dikkat edin
    Konu aykut025 tarafýndan (02-03-2012 Saat 21:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Medeni olmayan milletler, medeni olanlarýn ayaklarý altýnda kalmaya mahkumdur." KEMAL ATATÜRK
    :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydu ayarý yapan arkadaþlar
    iþte yeni satfinder 2 hd uydu bulucu begeninize sunulur
    Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri
    SATFINDER 2 HD / DVB-S2 TUNERLÝ UYDU YÖN BULUCU
    DVB-S VE DVB-S2 ÖLÇÜM
    HD VE SD YAYINLARI ÖLÇEBÝLME
    MULTI LEVEL ÖZELLÝÐÝ
    DiSEqC PORT TARAMA
    OTO UYDU ARAMA
    BER , PER , C/N ÖLÇÜMÜ
    QPSK, 8PSK SEVÝYE ÖLÇÜMLERÝ
    13V, 18V, 21V / 650 mA
    22 FARKLI LNB TÝPÝ
    DiSEqC 1.0 DESTEÐÝ
    6 DÝL DESTEÐÝ
    16X2 KARAKTER EKRAN
    GÝRÝÞ -65 dBm / -25 dBm
    3 SAAT PÝL SÜRESÝ
    16 UYDU 128 FREKANS
    Win98/Xp/7 32-64 Bit Destekler
    Konu blade tarafýndan (23-03-2012 Saat 00:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri