Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Lnb motoru ayar için yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kamil abi para hiç sorun deil çok yardımcı oldun cok sagol nazik davetinede çok teşekkür ederim bi ara fırsat bulursam gelirim çalıştığım için pek vaktimde olmuyo allah razı olsun telefondan da aramama sebebim arayıp rahatsız etmek istemiyorum resim istemiştim atabilirmisin uydu cihazından ki motor ayarlarının resmini

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kamil abi benim cihazda enlem 4 haneli senin verdiğin. 3 hane nasıl olcak 28.9 bndeki 00.00 41.0 yazmışsın bir hanw boş kalıyor oraya hangi rakam gelecek tam olarak değerleri yazarmısın kullandığın cihaz hangi marka cihazdan cihaza farklımıdır değerler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emre7878 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kamil abi para hiç sorun deil çok yardımcı oldun cok sagol nazik davetinede çok teşekkür ederim bi ara fırsat bulursam gelirim çalıştığım için pek vaktimde olmuyo allah razı olsun telefondan da aramama sebebim arayıp rahatsız etmek istemiyorum resim istemiştim atabilirmisin uydu cihazından ki motor ayarlarının resmini
    emre can telefonla her zaman arayabilirsin,rahatsız olsam neden sana telefon numaramı vereyim,her zaman kapım açık,emre benim telefonumu takoz niyetine kullanıyorum yani resim çekme gibi özellikleri yok ayrıca motor ayarlarını foto ile anlayamazsın,gel sana birazcık öğreteyim,evine gidince uygularsın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emre7878 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kamil abi benim cihazda enlem 4 haneli senin verdiğin. 3 hane nasıl olcak 28.9 bndeki 00.00 41.0 yazmışsın bir hanw boş kalıyor oraya hangi rakam gelecek tam olarak değerleri yazarmısın kullandığın cihaz hangi marka cihazdan cihaza farklımıdır değerler
    emre 28.90 ve 41.01 yapabilirsin,bu ayarlar istanbulun dünya üzerindeki konumudur,yani izmirin bile farklıdır,kocaelinin bile farklıdır.bu verilen değerler uydu alıcılarındada 3 veya 4 lüdür,kafan karışmasın.markadan markaya değişir,iyi günler,tel den arayabilirsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Abi verdiğin değerleri manuel olarak girdim fakat canak yine dönmüyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Abi verdiğin değerleri manuel olarak girdim fakat canak yine dönmüyor
    emre can yukarıda verdiğim değerleri 41.01 ve 28.90 olarak gir bakalım,bunu bir dene. ben sana değerleri terste vermiş olabilirim.bu haliyle bir dene.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam kamil abicim akşam deneyeyim bi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Malesef abi yine olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Malesef abi yine olmadı
    emre can,birde başka bir uydu alıcısı ile dene,sonuca bir bakalım,sorun nerde olduğu belli olacaktır,ona göre davranırız.kablolarda bile sorun olabilir,bağlantı aparatlarında yani kablonun ucuna taktığın F KONNEKTÖRÜNde şase vardır.başka bir uydu alıcısı ile dene.kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Abi onuda denedim sunny uydu alıcısında mıtoru sıfır noktasına gönder dedeim turksattayken astra 28 döndü ayarlardan naptım bilemedim bidaha geri getiremedim bşdaha deniyeyim yazarım kablolar saglam sıkıntı yok bwn astra 28 dereceden kaydıgını düşünüyorum rüzgar falan esti canak yönü kaymışta olabilir yarın catıya cıkayım bi

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri