Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Nokia N9 için PR1.3 güncellemesi yayınlanmaya başladı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Nokia N9 için PR1.3 güncellemesi yayınlanmaya başladı

Finlandiya kökenli cep telefonu devi Nokia, akıllı cep telefonu pazarında Microsoft‘un Windows Phone işletim sistemi üzerinde çalışan Lumia serisi ile mücadele ederken diğer taraftan özellikli cep telefonları üzerinde kendi geliştirdiği Symian işletim sistemini kullanıyor.

Nokia ayrıca Intel ile birlikte Linux tabanlı MeeGo işletim sistemi üzerinde de çalışmalar yapmıştı. Nokia bu çalışmanın sonucunda MeeGo işletim sistemi üzerinde çalışan N9‘u piyasaya sunmuştu. N9 V1.2 Harmattan sürümü üzerinde çalışıyordu. Daha sonra Nokia MeeGo işletim sistemi üzerine çalışmayacağını belirtmişti.
    Meego rafa kaldırılırken, Intel Samsung ile birlikte projeye Tizen olarak devam etti. N9 MeeGo‘nun durdurulması ile güncelleme almamıştı. Ancak Nokia MeeGo’lu Nokia N9 için yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı. Güncelleme versiyon numarası v40.2012.21-3.001.19 ve büyüklüğü ise 204.8MB olarak belirtilmiş.
    V1.3 olarak adlandırılan bu yeni güncellemeden sonra V1.4‘ün de gelebileceği tahmin ediliyor. Bazı uzmanlar V1.4‘ün hazırlığı olarak nitelendiriyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel paylaşım..#

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri