Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: HD Uydu Cihazınız Varmı?

Katılımcı sayısı
684. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET (Varsa modelini konuda belirtiniz)

443 64.77%
  • HAYIR

241 35.23%
Sayfa 5/20 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
193 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: HD Uydu Cihazınız Varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    trimax 12000 hd
    inpax 9100 hd
    botech mini 207 hd
    starcom sr 1000 hd
    Maşallah usta:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anket sonuçlarına baktım HD cihaz sahibi dost sayısı, %69. Oransal olarak iyi bir durum.Aliharbiye ve benim gibiler ise azınlıkta!Uzun sürmez,sonbaharda ben de cihazımı yenilerim.Şimdilerde kullandığım Redline cihazın paylaşım chipinin ömrü henüz dolmadı.İkisini de aynı anda kullanamıyacağıma göre paylaşım sona erene kadar redlineyle yola devam.Kararımı verdim,sonrada ya Vu+uno,ya da Giga Blue Quattro.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmet25ve25 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Botech 207 piko HD çok memnunum kanal geçişleri hızlı şifreleride sevırı ile gayet güzel kırıyor
    aynı zamanda motorlu çanak taktım ve fazladan 5 uydu daha kayıtlı hafızasında bunlar arasında ki geçişlerde gayet stabil. hd kanallarda ki görüntü kalitesi oldukça iyi bidaha skartlı cihaz kullanmak nasip olmasın ses kalitesi çok güzel.
    fiyatıda çok uygun 1 yıllık server hediyeli.cihaz bedavaya geliyor)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dreambox DM8000 tek kelime SÜPER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Anket sonuçlarına baktım HD cihaz sahibi dost sayısı, %69. Oransal olarak iyi bir durum.Aliharbiye ve benim gibiler ise azınlıkta!Uzun sürmez,sonbaharda ben de cihazımı yenilerim.Şimdilerde kullandığım Redline cihazın paylaşım chipinin ömrü henüz dolmadı.İkisini de aynı anda kullanamıyacağıma göre paylaşım sona erene kadar redlineyle yola devam.Kararımı verdim,sonrada ya Vu+uno,ya da Giga Blue Quattro.
    GİGABLUE QUATTRO çok iyi bir cihaz vu'danda iyi gözüküyor

İşletim Sistemi : Linux Enigma2

CPU : Broadcomm Bcm 7356 1,3 Ghz

Ram : 1 Gb DDR3

Flash : 512 Mb Nand Flash

Çift Tuner ( 2x Dvb-S2 Tuner) Opsiyonel olarak 4 Tuner takabilme imkanı

Çift Tuner li olarak gönderilmektedir.Dilerseniz DVB-C/C2 veya DVB-T / T2 Tunerli olarakta kullanabilirsiniz.

Renkli OLED Ekran

2x Modül Girişi

1x Kart Girişi

3x Usb 2.0

Gigabit ethernet portu ( 100 / 1000 Mbit )

1x E-Sata girişi

Component ve Composite çıkışları

1x Optik (Dijital) ses çıkışı

RS232

Web Browser

HD den HD ye PİP Yapabilme

Iphone ve Android tabanlı akıllı telefonlar ile uzaktan kumanda edebilme
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hd cihazım yok yayınların biraz daha yaygınlaşmasını bekliyorum saygılar...
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[B]Hilmi Dost'a,
    Bir cihazın donanımsal üstün özellikleri olabilir.Ama güçlü bir yazılım desteği olmazsa,sıradanlaşır gider.GigaBlue,piyasaya verileli bir yılı geçti.Halâ daha bazı temel sorunları aşamadı.Neyseki yazılım grupları çoğalıyor,er-geç çözümü de bulurlar.İşte Linuxların güzel yanıda bu.
    Geç almamımzın da bazı avantajları var:deneyimli arkadaşların bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak gibi.Baksana,Umut55 arkadaşımız kolleksiyoner gibi maaşallah.HD cihazları tesbih gibi sıralamış.Eee bunun da bir getirisi olacak;bizler de ondan yararlanacağız.Bir "bilen!" olarak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam novahd bry süper

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara 28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam novahd bry süper
    O nasıl bir cihaz yeni yeni markalar türemiş:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O nasıl bir cihaz yeni yeni markalar türemiş:45:
    Atlanta HDBOX ve Media Black patner ile aynı cihaz. Ali bey Atlanta dan ayırlınca Ankaradaki Nova elektronik ile piyasaya sürdükleri cihazdır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 5/20 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri