Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Starbox'dan Haberler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tunc598 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım menüden kurulum agit ok bas oradan, network ayarına git ve otomatik algılaya bas ok de cihaz yeniden başlayacak o server hangi kanalları çözüyorsa izlersin.
    slm arkadaşım dediklerini yaptım server33ffde ama yine bir kanal açmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aelmas77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşım dediklerini yaptım server33ffde ama yine bir kanal açmıyor

arkadaşım server dolu veya çökmüş olabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

starbox 1 ay içinde sorver açilacak

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eren Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    starbox 1 ay içinde sorver açilacak
    geç bunlarıııı, bu devir kapandı. bu cihazı kesinlikle almayın çk dandik bir alet üstüne para verseniz satılmayacak kadar dandik. Farzedinki serverler açıldı yine de yutmayın hatta böyle bir durum söz konusu olurza zararın neresinden dönülse kardır deyip satın gitsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kanarya71 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    geç bunlarıııı, bu devir kapandı. bu cihazı kesinlikle almayın çk dandik bir alet üstüne para verseniz satılmayacak kadar dandik. Farzedinki serverler açıldı yine de yutmayın hatta böyle bir durum söz konusu olurza zararın neresinden dönülse kardır deyip satın gitsin
    kardeş bence beklemekte fayda var hem sen alırken kimse seni zorladımı ben gayet memnunum umarım serverlar yeniden açılır.ozaman merak ediyorum bu kadar sert yorumlar yapanlar herhalde kaçacak yer arayacak gibi geliyor bana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

20ff de açıkmı beyler
    33ff zaten açıktı ya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar birazcık daha açık konuşun lütfen server diyorsunuz sadece yazılarınızda bu alet server lamı çalışıyo yazılımlamı yazılarınızda lütfen hangi yazılımla hangi server u açtıgını söylerseniz burayı okuyan arkadaşlara daha yardımcı olucagına inanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya bu işte iş degil mişş yok açılacak yok açık star box alacaktım gına geldi nalt olsun almıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlarmbize starbox u üreten firmanın mail ini versinler topa tutalım onları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar kazıkladılar bizi valla ben dream dragon aldım

Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri