Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
76 sonuçtan 71 ile 76 arası

Konu: Starbox'dan Haberler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar sselam;
    Starbox ITS 5400 cihazım kilitlendi sanırım. Kanalın birinde takıldı kaldı, hiç bir şey göstermiyor, hiçbir işlem yapılmıyor. Ne kanal değişiyor ne kumandadan ne kendi üzerinden menülere ulaşılabiliyor. Yazılımmı atmam lazım. Yoksa cihazı çöpemi atmam lazım bilemiyorum. FTA olarak kullanmak istiyorum. Yeniden nasıl ayağa kaldırabilirim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım benimkiside öyle olmuştu. Cihazı kapatıp yeniden açtım düzeldi. Belki seninkiside düzelebilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet 2009 yılının ilk yazısınada starbox ile giriyorum. uzman arkadaşlardan starbox *** girme yardımı bekliyorum. cihaz kullanılsın veya kullanılmasın bakın inatla devam ediyorum halen starbox olarak ne olur fazla bir şey mi istiyorum sadece starboxa ne şekilde şifreleri gireceğim onu öğrenmek istiyorum yardımcı olmanızı diliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

*** LİSTESİ VE *** GİRME

1. Cihaza *** Girmek için "SMART CARD" Menüsünü kullanabilirsiniz.

*** Düzenlemek için ="Select CAS"
    *** esetlemek için &n bsp; ="Select DATA"
    Kart Bilgisi için &n bsp; ="CARD İnfo"

bulabildiğim bu zaten *** menusune girince orda hangi ***ı duzenlemek isitoyrsan onun üzerinde cihaz izin veriyorsa düzenlersın zaten bir secenek yoksa yapacağın bişi yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan arkadaşım çok teşekkür ediyorum duyarlılığına, sağol,
    ancak o bölümleri biliyorum benim öğrenmek istediğim mesala freks tv nin ***leri veriliyor
    onları bizz lere mi yazacağım
    viaccessemi yazacağım yoksa nagrayamı yazacağım bu tür bilgilendirme yapılma imkanı olursa sevinirim, yada bu ***lerin identlerini nasıl gireceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım senın dediğinin cihazla ne alakası varki istediğin kanal hangi şifreleme sistemini kullanıo ona bakmak lazım şimdi viacces şifreleme sistemini kullanan bir kanalın k ey ini gidip biss giremezsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri