Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/8 İlkİlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Starbox'dan Haberler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar her cihaz için açıklama veriyorlar bizim starboxlar için her hangi bir açıklama yok. biraz forma yazın destek alalım
    atv şifreleri nedir starboxa nasıl yükleyeceğiz kimsenin bir fikri yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya beyler ne oldu size be hadi serverlerden yararlanamıyoruz ama diğer şifrelemelerden faydalanmak için lütfen yazır buraya, starbox şifrelerini sorun ne şekilde yükleneceğini sorun bir şeyler yazın, görevli arkadaşlar bir çok markaların şifrelemelerini veriyorsunuz starbox ile ilgili her hangi bir şey vermiyorsunuz lütfen yardımcı olun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baronhikmet Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya beyler ne oldu size be hadi serverlerden yararlanamıyoruz ama diğer şifrelemelerden faydalanmak için lütfen yazır buraya, starbox şifrelerini sorun ne şekilde yükleneceğini sorun bir şeyler yazın, görevli arkadaşlar bir çok markaların şifrelemelerini veriyorsunuz starbox ile ilgili her hangi bir şey vermiyorsunuz lütfen yardımcı olun
    arkadasim starbox devri kapandi millet elindekini satti veya degistirdi gerci isim degistirerek piyasada satis var ama artik usb li hdtv lere ilgi duyuyor.
    Starbox zamaninda sahiplerine cok üzdü simdiki cihazlar uydudan kendisi autoupdate yapiyor.Gerci sen bunlari biliyorsundur ama ben hatirlatayim dedim
    selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baronhikmet Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadasim starbox devri kapandi millet elindekini satti veya degistirdi gerci isim degistirerek piyasada satis var ama artik usb li hdtv lere ilgi duyuyor.
    Starbox zamaninda sahiplerine cok üzdü simdiki cihazlar uydudan kendisi autoupdate yapiyor.Gerci sen bunlari biliyorsundur ama ben hatirlatayim dedim
    selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Son Osmanli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selamlar
    evet arkadaşlar starbox devri bitti ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elhan Hocam Starboks Devri Bitti Evet Bunu Biliyorum Ancak Girilen ***ler Var Biss şifreleri Var V.b. Gibi şeyler Var En Azından Bunlarla Ilgili Bilgi Paylaşımı Olamaz Mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elhan Hocam Starboks Devri Bitti Evet Bunu Biliyorum Ancak Girilen ***ler Var Biss şifreleri Var V.b. Gibi şeyler Var En Azından Bunlarla Ilgili Bilgi Paylaşımı Olamaz Mı
    usta olsaydi zaten ben dosyalarını paylaşirdim ama malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elhan hocam starbox keş şifreleride mi yok en azından *** şifrelerinin ne şekilde girileceği yönünde bir açıklama yapamazmısınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazımda nagra, biss, viacces, irdeto gibi yerler var ancak ne şekilde gireceğimizi bilmiyoruz en azından bunun ile ilgili bilgi veremezmisiniz. mesala on tv gold şifrelerini hangi bölüme hangi ident ile gireceğimiz konusunda bilgi veremezmisiniz, şimdiden tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet elhan hocam son yazışmama cevap vermediniz haksızmıyım ( cihazımda nagra, biss, viacces, irdeto gibi yerler var ancak ne şekilde gireceğimizi bilmiyoruz en azından bunun ile ilgili bilgi veremezmisiniz. mesala on tv gold şifrelerini hangi bölüme hangi ident ile gireceğimiz konusunda bilgi veremezmisiniz, şimdiden tşk )

Sayfa 7/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri