Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: arabayý neye göre alayým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart arabayý neye göre alayým

araba almayý düþünüyorum. hangi arabayý önerirsiniz?? benim için servis e götürdüðümde bakýmý veya tamirinin kýsa sürede bitmesi.. araþtýrma yaparken de bir oylama sonucu buldum.. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öncelikle maddi gelirinin ne olduðuna bakmak lazým...
    -iyi bir gelirin yok fakat paran varsa, iyi bir araba alma..parçalarý ve bakýmý pahalý oluyor...
    -hafta sonlarý sadece bineceðim diyorsan dizel alma benzinli daha iyi bence... ama hafta içide kullanýcaðým diyorsan dizel almaya çalýþ. ekonomik olur.
    -benim öyle aman aman bir gelirim yok. vosvos aldým 2-3 yýl evvel. (polo marka) çok memnunum...fakat 2000 model olmasýna raðmen parçalarý çok pahalý...servise gitmeyip tanýdýðým tamircilere yaptýrtýyorum sorun çýktýðýnda...
    yani bence cebindeki para ile aylýk gelirine baðlý alacaðýn taka... her aracýn aylýk masrafý var. iyi araba iyi masraf. gelirin iyi ise jetta yada yüksek model polo (2006-2007 üzeri) tavsiye ederim. selametle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý fahri0 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    araba almayý düþünüyorum. hangi arabayý önerirsiniz?? benim için servis e götürdüðümde bakýmý veya tamirinin kýsa sürede bitmesi.. araþtýrma yaparken de bir oylama sonucu buldum.. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Paranýn yetiþebildiði en iyi arabayý al

Kullanýcý Bilgi Menüsü

araba alýrken önce belli bir standartlar belirlemeniz gerekir.

Mesela ben þimdiki aracýmý alýrken belirlediðim standartlar þunlardý.

1. 2005 model ve yukarýsý olacak

2. Dizel olacak

3. Klimasý olacak

4. Vergisi düþük olacak

5. 15000 tl yi geçmeyecek.

Bu belirlediðim standartlara göre 3 yýl önce 2005 model Albea multjet almýþtým full aksesuarlý gayet memnunum.. Þimdi yine deðiþtirmeyi düþünüyorum ve belirlediðim standartlar var.

1. 2008 model ve yukarýsý

2. 6 ileri vites

3. Klima +ABS

4. sunroof

5. 23000 tl

Sizinde belli bir kriteleri oluþturmanýz lazým yoksa araba almak iþkenceye dönüþebiliyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    araba alýrken önce belli bir standartlar belirlemeniz gerekir.

Mesela ben þimdiki aracýmý alýrken belirlediðim standartlar þunlardý.

1. 2005 model ve yukarýsý olacak

2. Dizel olacak

3. Klimasý olacak

4. Vergisi düþük olacak

5. 15000 tl yi geçmeyecek.

Bu belirlediðim standartlara göre 3 yýl önce 2005 model Albea multjet almýþtým full aksesuarlý gayet memnunum.. Þimdi yine deðiþtirmeyi düþünüyorum ve belirlediðim standartlar var.

1. 2008 model ve yukarýsý

2. 6 ileri vites

3. Klima +ABS

4. sunroof

5. 23000 tl

Sizinde belli bir kriteleri oluþturmanýz lazým yoksa araba almak iþkenceye dönüþebiliyor.
    orjinal sunroof sa al volkan...sonradan açýlmýþsa alma sakýn...sonradan yapýlanlarý iyi yapamýyorlar.yaðmurlu havada su damlýyor tavandan...taksideyken arkadaþlar muzdaripti bu sebeple...
    selametle...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri