Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Atlanta mdr 345 cx cý uydu alýcýsýnýn flaþ kurtarma yazýlýmý varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 Atlanta mdr 345 cx cý uydu alýcýsýnýn flaþ kurtarma yazýlýmý varmý

S.A.Atlanta mdr 345 cx cý uydu alýcýsýnýn flaþ kurtarma yazýlýmý olan varsa yardýmcý olmasýnýný bekliyorum.cihazýn sorunu starda kalýyor.bazen geliyor açýlýp kapanýyor,bazende on da kalýyor.þimdiden teþekkürler.AEO.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hilalyýldýz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    S.A.Atlanta mdr 345 cx cý uydu alýcýsýnýn flaþ kurtarma yazýlýmý olan varsa yardýmcý olmasýnýný bekliyorum.cihazýn sorunu starda kalýyor.bazen geliyor açýlýp kapanýyor,bazende on da kalýyor.þimdiden teþekkürler.AEO.
    ATLANTA 345 CI VE CXCI ICIN ANA YAZILIM EKTE VERILMISTIR ANA YAZILM ILE OLMUYORSA DREAMSOFT 130 YUKLEMENIZ ONERILIR..

Yetkili bir arkadaþ diðer forumda böyle yazmýþ umarým iþinizi görür
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ATLANTA 345 CI VE CXCI ICIN ANA YAZILIM EKTE VERILMISTIR ANA YAZILM ILE OLMUYORSA DREAMSOFT 130 YUKLEMENIZ ONERILIR..

Yetkili bir arkadaþ diðer forumda böyle yazmýþ umarým iþinizi görür
    S.A.Yardýmcý olduðun için ALLAH razý olsun,yalnýz ben açamadým,her halde dosyalar bozuk rardan çýkmýyor.sen denedinmi?AEO

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

S.A.Yardýmlarýnýzý bekliyorum.AEO.:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hilalyýldýz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    S.A.Yardýmcý olduðun için ALLAH razý olsun,yalnýz ben açamadým,her halde dosyalar bozuk rardan çýkmýyor.sen denedinmi?AEO
    Haklýsýn rar dan cýkmýyor diðer siteden aldýydým dosyalarý o sitede sanýrým eklentilerde bozukluk cýktý ben sana buluncu eklerim konuya ok

Yazýlýmý buldum indirebilirsin

Not : Onarma yazýlýmlarý cihazýnýz yanlýs yazýlým veya flash programlanýrken yarýda kalýrsa yani cihazýnýzýn displayinde STRT yazýyorsa onarmak için atýlýr.Cihazýnýzýn elektrigini çekin yazýlýmý gönder onayýný verdikten sonra elektrigi takýn. Yükleme normal yüklemelerden uzun sürecektir. Yükleme tamamen bitip displayde GOOD yazýsýný görmeden fisi çekmeyin.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eline saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emegine saglýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri