Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Nokia Android’e geçecek mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Nokia Android’e geçecek mi?

Nokia hakkında bir süredir devam eden Android işletim sistemine geçecek mi, geçmeli mi tartışmalarına son noktayı Stephen Elop koydu.
    Kullanıcılar arasında hararetli tartışmaların yaşanmasına sebep olan bu durum, Elop’un Oslo’da verdiği basın açıklamasıyla netliğe kavuştu. “Günümüzdeki Android-Apple-Windows savaşlarında bizim seçtiğimiz taraf çok açık. Biz Windows cephesinde yer alıyoruz. Zamanı geri alıp başka bir yerde rekabet etmeyi düşünmüyorum.”
    Yaptığı açıklamayla Windows Phone işletim sistemiyle devam edeceklerini net bir şekilde dile getiren Elop, Windows Phone işletim sistemli telefonların kısa bir süre içinde piyasaya sürüleceğini söyledi.
    5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Nokia World etkinliğinde görücüye çıkmasına kesin gözüyle bakılan Nokia’nın yeni akıllıları, Apple’ın yeni iPhone modelinden önce piyasaya sürülerek avantaj sağlanmak isteniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sen daha androide geçme daha neler gelcek başına nokia
    htc, samsung gibi markaları geç; vodafone, turkcell gibi çin malı androidler bile milletin elinden düşmez oldu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri