Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: imamhatipli -Toruna farklı eğitim!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 imamhatipli -Toruna farklı eğitim!

İmam hatip çıkışıyla gündeme gelen

AKP'li Boğa torunu için bakın nereyi seçti?

“4+4+4 düzenlemesinden sonra bütün okulları imam hatip yapma şansını yakaladık” açıklamasıyla gündeme gelen AKP Muğla Milletvekili Ali Boğa’nın torununun, Fransız okulunda eğitim gördüğü ortaya çıktı. Torunu için Fransız müfredatıyla eğitim veren Fransa’nın Türkiye’deki devlet okulunu seçmesi, Boğa’nın “tarihini bilen, milletini seven, inancıyla barışık, küresel yenilik ve gelişmelere açık bir nesil yetiştirilmesi için bu açıklamayı yaptığına” ilişkin sözleriyle de çelişti.:46:

VAY BENİM GENÇLERİME VAYYYY..:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aziz Nesine çok kızıyordum ama böyle şeyleri okuyunca hak veriyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu medya dünyası kalleş mi kalleş yahu...2010 yılında baykalın torunu New York’ta bulunan Coulombia Üniversitesine giriş sınavından 800 tam puan alıp girmiş. bir allahın kulu gazeteye bunu yazmadı. bir iki gazete küçük bir haberle verdi. fakat şimdi mesele hükümeti taşlamak ya; herşeyi yapıyorlar. şaşırıp kalıyorum bazen... yapmasınlar demiyorum, yapsınlar. hükümette ona göre ayağını denk alır. ama muhalefetin yaptıklarınıda yazsınlar.
    madem torunların nerede okuduğu haber yapmış; tüm mecliste görevli vekillerin torunlarını yazsınlar...hadi bakalım kimlerin torunları nerede okuyormuş?
    selametle...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri