Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: dışardan gelen samsung telefon için yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dışardan gelen samsung telefon için yardım

arkadaşlar dışardan açılışta gt s5230 yazan samsung marka telefon geldi bunu türkiyede kullanmak için herhangi bi proğram veya kod elinde olan varmı saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar dışardan açılışta gt s5230 yazan samsung marka telefon geldi bunu türkiyede kullanmak için herhangi bi proğram veya kod elinde olan varmı saygılar

Imei kayıtı yaptırmanız lazım. Şimdi yeni bişey çıktı Imei kayıtı yapıldıktan sonrada maliyeye 100 tl yatırmanız lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni telefon makinesi alın bence daha iii şurya git burya git şunu yap bunu yap. yurdum malı en iyisi. yinede son karar sizin saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim bir arkadaş aldı yurt dışı (samsung) tel. arızalandı cihaz tamir için fransaya gitti.!!!
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en yakın vergi dairesine git. 100tl gibi bir harc yatır IMEI kaydı için oldugunu söyle.
    vergi dairesinden aldıgın evrak ile Turkcell vs bayiye git ve evrakla kayıt işlemini yap
    5 tl gibi bir rakamda oray ödeyip 105 tl soyulacaksın toplamda.
    bu işlemler sırasında elindeki evrakları kaybetme. IMEI çalınır felan bu evraklar lazım olur.

Allah boyle devleti basımızdan eksik etmesin.
    osursan koktu diye vergi alacak az kaldı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri