Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Digiturk cihazda Biss Şifreli AZ TV izlenirmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Digiturk cihazda Biss Şifreli AZ TV izlenirmi

Arkadaşlar Benim Digitürk Uydum Var Ve Çarşamba Günü Oynanacak Olan Manchester United - Galatasaray Maçını Bir Azərbaycan Kanalı Olan Aztv Verecek Şimdi Digitürk ten İzliyorum da Şifreli Değil Ama Sizce Maç Saatin de Şifreye Girermi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maç saatinde şifreye gir digiturk cihazları Biss destekli değildir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şifreye Girermi Diyosunuz Yani?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mutlaka girer

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anladım Kardeşim Bir Tanede Amstrad Uydum Var Onla Biss Şifresi İle Aztv yi İzlemek Mümkünmü?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı berat33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Anladım Kardeşim Bir Tanede Amstrad Uydum Var Onla Biss Şifresi İle Aztv yi İzlemek Mümkünmü?
    Cihazın yazılımı destekliyorsa izlersiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İdman TV AzTV de şampiyonlar ligi izleme

Bende goldmaster 9400v-CI var sabahtan kurulum yaptım türksat3A uydusundan bulduğum idman TV AzTV gibi kanalları şu an izleyebiliyorum maç günü yine izleyebilirmiyim yoksa bir işlem yapmam lazımmı yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben de Şimdi Amstard Uydum dan Biss Şifresini Girdim Şifre Kırıldı Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12 Old

Alıntı sas07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende goldmaster 9400v-CI var sabahtan kurulum yaptım türksat3A uydusundan bulduğum idman TV AzTV gibi kanalları şu an izleyebiliyorum maç günü yine izleyebilirmiyim yoksa bir işlem yapmam lazımmı yardımcı olursanız sevinirim
    Maç Saatinde Şifreye Girer Biss Şifresini Uygulaman Lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Berat kardeşim acil cevap ver lütfen bende de Digitürk var ama AzTv'i bulamıyorum yardım eder misin lütfen çok önemli bu maçı izlememiz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri