Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
67 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Mersat mini full hd emu biss yazýlýmý yeni

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SLM mersat yazýlým icin teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saolun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart tsk

tsk ederým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muslum-baba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu cihaz üzerine araþtýrma yaptým en çok sorulan soru emu giriþ kodlarý bu urunler piyasaya farklý yazýlýmlarla sürülmüþ onun için emu giriþ kodlarý farklýlýk gosteriyor

Yazýlýmý yükleyince video, resim vs. oynatma menüsü geliyor (sizinkinde yoksa)
    TRTHD, NtvSpor, TRT3 gibi biss li kanallarý çözüyor.

Dosyalarý zip den çýkarýp, direkt flash belleðin içine atýn, klasörün içine atarsanýz bulamýyor. Flash belleði cihaza baðladýktan sonra menüden yazýlým yükleme yapýn, yazýlýmý otomatik olarak bulacaktýr. Ayný þekilde k.ey yükleme dediðinizdede gerekli dosyayý bulup yükleyecektir.

Arkadaþlar, þifre girebilmek için o anda þifreli yayýn olmasý lazým (mesela maç yayýný baþladýysa ekranda þifreli yayýn olduðuna dair mesaj yazmasý ve bu yüzden izleyemiyor olmanýz lazým, yoksa kod giremiyoruz).

Önce kumandadan 9878 tuþluyorsunuz ve "code enable" yazýsý çýkýyor. Cihazýn üzerinde biss þifreleri yüklü olmadýðýndan elle þifreli kanal üzerindeyken repeat tuþuna basýyorsunuz ve kumandadan OK tuþuna bastýktan sonra þifreyi yazabiliyorsunuz (sanýrým 16 basamaklý). Þifreler TRT için 1'le baþlayýp gerisi hep 0 þeklinde, NTVSpor için ise internette arama yapýp hemen bulabilirsiniz. Cihazý aldýðýmda kanallar þifreliydi ama þu anda izleyebiliyorum.

arkadaþlar 3.0.8 yazýlýmýný yükleyin ben yükledim ve harika þekilde çalýþýyor. Cihazda yüklü gelen 3.0.3 yazýlýmýný fazla denemedim, belki o da tüm iþleri yapabiliyordur, önce eski yazýlýmda tüm özelliklerini deneyip, problem çýkmasý durumunda yeni yazýlýmý yükleyebilirsiniz.

PVR özelliði çok güzel çalýþýyor. USB çýkýþýndan TV yayýnýný hiç kalite kaybý olmadan kaydediyor (HD yayýný bile orjinal yayýn kalitesinde kaydedebiliyor, uzun bir film veya program kaydedilecekse FAT32 formatlý bol hafýzaya ihtiyaç var). USB bellekteki DivX filmleri oynatýyor

NOT:

yazýlýmdan sonra fiþten çekerek uydu yeniden baþlatalým. Ama tüm kanallar silinmiþ, hiç sinyal dahi gözükmüyorsa fabrika ayarlarýna dönelim

Fabrika ayarlarýna döndüm sýfýrdan yeniden uydularý kendisi yükledi. Dolaysý ile fabrika ayarlarýna dönmek iþimi halletti.

öNEMLÝ:

arkadaþlar isterseniz önce yazýlýmýn içinde K.Ey dosyasý var onu yükleyin açmaz ise yazýlýmý deneyin

sorun yaþayanlar burdan indirsin
    LÝNK

emu ulaþmak için

9878 yapýn olmazsa
    9565 yapýn oluyo arkadaþlar
    alýntýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben buyazýlýmý indiremiyorum bu siteyý yeni buldum bana mersatmini hd nin yazýlýmý lazým aniden açýlmaz oldu yeþil ýþýk yanýp sönüyor yazýlýmý yükleyince düzelir mi acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar yardýmcý olacak biri yok mu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sgeeees Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar ben buyazýlýmý indiremiyorum bu siteyý yeni buldum bana mersatmini hd nin yazýlýmý lazým aniden açýlmaz oldu yeþil ýþýk yanýp sönüyor yazýlýmý yükleyince düzelir mi acaba
    Alýntý sgeeees Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar yardýmcý olacak biri yok mu
    sorun yok yazýlým iniyor...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler kanallisteside varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkurler

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri