Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Sunny tps-absat Ok. 03.10.2006 Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar digiline menünün anlamı ne yardım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Master pincodu 6haneli nedir aceba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı RAMCO74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar digiline menünün anlamı ne yardım
    digiline menu faRKLI bir menü degil aslında kaoan mor menunun mavisi oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sirous Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Master pincodu 6haneli nedir aceba?
    463330

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben bu yazılımı yükledim next7600 12.A3.05 Önce Kaon yazılımı yüklüydü şimdi bu yazılımı yükledim loader 2.1.9v4 önceden şimdi loader 2.1.9v3 oldu sorun şu Türksatta bir çok kanalda donma yapıyor hepsinde yapmamasına anlam veremedim mesala Satar Show Atv de bunları yaparken Trt1 de yabancı kanallarda yapmıyor bu donma sorununu sistem bilgisinden çözemedim ne yaptımsa olmadı nasıl bu sorunu çözebilirim arkadaşlar saygılarımla,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ruzgarm Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben bu yazılımı yükledim next7600 12.A3.05 Önce Kaon yazılımı yüklüydü şimdi bu yazılımı yükledim loader 2.1.9v4 önceden şimdi loader 2.1.9v3 oldu sorun şu Türksatta bir çok kanalda donma yapıyor hepsinde yapmamasına anlam veremedim mesala Satar Show Atv de bunları yaparken Trt1 de yabancı kanallarda yapmıyor bu donma sorununu sistem bilgisinden çözemedim ne yaptımsa olmadı nasıl bu sorunu çözebilirim arkadaşlar saygılarımla,
    Çihazınıza reset atınız.Bu şekildede düzelmezse Çihazınıza başka yazılım yükleyiniz.Yazılımda eksiklik olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok.teşekkür ederim akşam deneyeceğim saygılar,

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri