Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ben utanmıyorum!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Ben utanmıyorum!...

Teknoloji özürlü biri olduğum için gazete manşetlerini kesip buraya yapıştırmayı bilmiyorum.Bunu başarıyla yapan dostlar da zaten çok.Dün,bugün beni en çok üzen bir polemiğe değinmek istiyorum.iyarbakır Emniyet müdürümüz,"[B]Ölen teröriste üzülmeyen insan değildir!"buyurmuşlar.Ne kadar hümanistçe olursa olsun,bir teröristin ölümüne üzülmüyorum.Utanmıyorum da...[COLOR="black"][COLOR="Red"]Kürdün yoksuluyla Türk'ün yoksulu aynı çileyi çekiyor.Kürdün zenginiyle Türkün zengini aynı sefayı paylaşıyor.Dünden bugüne evlenirken hiç kimse bir diğerine kürt müsün,ya da türk müsün, diye sormadı.Aynı cephede savaşırken azrail hiç birimize kökenimizden dolayı torpil geçmedi.Avrupalının kapılarında birlikte emek gücü olup,birlikte horlandık.Ama sadece onlar emperyalizm çıkmazında bölücülük tezgahı açtılar;sivil-asker demeden,çolu-çocuk demeden onlar vurdular,vurmaya da devam ediyorlar.Ben onlara üzülmüyorum,insanlığımdan da utanmıyorum.Ama seni oraya atayan güce şaşıyorum,şaşıyorum!....:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ: ''ASKERE, POLİSE KURŞUN SIKAN TERÖRİSTLER İÇİN AĞLAMAYANLAR İNSAN DEĞİLDİR''

DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ HAKKINDA VATANDAŞLARIN DAVA AÇMASINA GEREK YOKTUR..

BEYANIN İÇERİĞİ ZATEN SUÇ DUYURUSUDUR..SUÇDUYURUSU: TERÖRE DESTEK OLAN DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ !

Suçu ve Suçluyu Övme (TCK m.215)

5237 sayılı TCK m.215: “İşlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır”.

Madde Gerekçesi: Madde metninde, suçu veya suçluyu övme suçu tanımı yapılmıştır.

Buna göre suçun oluşması için, failin işlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen övmesi gerekmektedir.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ben aslında bu yazıyla ilgili bir şey yazmak istemiyordum. ama sizi üzmeden çok kısa bir yazı yazmak istiyorum. TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE yaşayan bir sürü mezhepten gelme insanlar var, bakınız yeryüzüne gelen hiç bir çocuk ne dinini ne ırkını ne akrabasını. nede anne babasını seçmemektedir. kime sorsanız herkes yerinden memnun. önemli olan insan olmak bu söz herkes için geçerli. vatan haini olmak, kendi milletinden vatandaş asker polis öldürmek. devlete hükümete karşı gelmek, asla doğru bir şey değildir. ve bunu yapanada terorist denir. bu doğrudur. önemli olan TC'de din dil ırk seçimi olmadan devlete hükümete karşı saygılı olmaktır. herkes iyimser olmalı diyorum. bir insanıda tabii insansa, kürt alevi vs diye onu incitmemek gerekir. neyse nedir buda kimsenin seçimi değil. yüce yaradanın seçimi diğelim. burda anlatmak istediğim kesinlikle kürtler yanlış yapıyor. sonuçta insan katlediliyor. ve yasalara karşı geliniyor. yasalar ne için var insanları korumak adına var. ve yasa herkesi korumalıdır. bende TC'ne karşı gelecek polisini askerini öldürecek olan hiç bir teröriste ne acırım ne arkamı döner bakarım. nede ağlarım. sadece insana faydalı insanca olan insana ağlanılır. malesef herkese ağlanmaz. hele hele terörist olursa. valla kimse kusura bakmasın ben yüce yaradandan rahmet bile dilemem. herkes yaptığının karşılığını alır. ben bir TC vatandaşı olmaktan büyük gurur duyuyorum, ve canım TÜRK bayrağına TC. ve ulu önder ATATÜRKE feda olsun. selametle.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adam şehrin orta göbeğinde bir çöp tenekesine veya parka veya enişlek caddenin bilmem neresine 20 kilo 50 kilo c4 c5 koyuyor...sonra 100 metre 200 metre ileride biryerde oturarak çayını sigarasını içerek bombanın yanında kalabalığın en yoğun olduğu zamanı kollamaya başlıyor ve o an geldiğinde tuşa dügmeye basıyor....o an orada herkez olabilir,sen ben yaşlı veya çocuk bayan veya erkek kimlere denk gelirse piyango gibi....pekii ne günahı var bu insanların suçu ne....kadermi...hayır ben böyle kaderi kabul etmiyorum,benim kaderim nasıl olurda bir caninin bir ALLAHsız kitapsız katilin tuşlara dokunan parmaklarının arasında olabilir...ben böyle kaderi kabul edemem,vicdanlı ALLAHTAN korkan hiçbir insanda kabullenemez....sonra ben bu insanlara kıyan onların neden öldüklerini dahi bilememelerine sebep olan bu şerefsize acıyacağım,ağlayacağım...şehrin orasında burasında bomba patlatıp mahsun insanları öldüren bu canilere ağlayan asıl insan deyildir müdür bey eyer bunları kastediyorsan....diyarbakır halkına şirin gözüküp o halka yanınızdayım deyip siyasi mesajlar vermenizi gayet iyi anlıyorum fakat karşı tarafın duygularınıda düşünüp hiçolmazsa eylemlerini kalleşçe yapan insanlıktan nasibini almamış canileri katagorize edip detaya inip açıklama yapsaydın ankaranın batısının tepkisini çekmezdin....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri