Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Stream Cihazların Menu Resimleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

radyoya gecmıyor bu menude cıhazım sunny 7011 dcı 12.c1.a5

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler emeklerıne saglık yalnız bu pc uydu kartını yanı dvb yı henuz tam cozemedım takıp ederek burdan yazılarınızla cozecegım tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler elinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya ben bu yazılımı goldmaster 7400 e yükleyemedim fail hatası veriyor. (12.03.a5) kuru kafayıd edenedim gene olmadı bu cihaza stream yazılımını nasıl yükleyebilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mekan73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya ben bu yazılımı goldmaster 7400 e yükleyemedim fail hatası veriyor. (12.03.a5) kuru kafayıd edenedim gene olmadı bu cihaza stream yazılımını nasıl yükleyebilirim.
    Bu yazılımları o cihaza direk yükleyemezsiniz önce cihazınızın modülü iptal etmeniz lazım daha sonra 12.01.a5 yazılımı yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mekan73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaşım bende se sunny 1030 dcisky 12.03.a5 cihaz vardı. modül kısmını iptal ettim ce BM-8300-ci 12.01.a5 yazılımını attım. 3.saniyede usahi tv. üzerinde açılıyor.
    Ayrıca kanal arama yeni kanal bulma gibi sorun da yok bende. cihazın menüsünde ne varsa çalışıyor. tek eksiğini gördüm, Kanal isimini değiştirmek için alfabenin en sağındaki sütunda bulunan harfler kaydırma çubuğunun altında kalmış.
    Hoşçakalınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamlar tüm arkadaşlar ve osman 62 bir sorum olacak yazılımı güncellememiz gerekirmi güncel kke atılırmı birde gold master 55000v2cısistem bilgisi4581 versionL1,29 v5,0,93 atılırmı
    tşk birde elle şifre girilerek şifre çözülürmü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım cihazına yazılım atabilirsin fakat şu anda güncel yazılımı yok.Cihazına kke veya softcam atamazsın.Cihazındaki yazılım el ile girdiğin k£y'leri destekliyorsa el ile girilerek şifreli kanal çözülür.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkese selam arkadaşlar bende sunny at 1030 dcisky 12.03.a5 cihaz vardı. modül kısmını iptal ettim ce BM-8300-ci 12.01.a5 yazılımını attım Şifreleme işlemlere kafayı taktım manuel şifre gireceğim fakat *** lerin olduğu taplaya ulaşamıyorum elle mi girilse iyi olur yoksa hazır kke+ dosyasımı atsak hangi dosyayı atacağım şimdiden teşekkürler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri