Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: next ye 2000 hdtv cihaz için yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ee tamamda ben şimdi ne yapıcam
    :49::49: Sen bir modemden 2 port cıkışı al- birde hazır ethernet kabloları var ondan al kaç metre mesefade ise birde server al bizim siteden veya başka yerden bu kadar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir modemden 2 port çıkışı al ne demek benim elimde 1 2 3 4 portlu bir modem var sadece 1 in ışığı yanıyor şu anda yani onu kullanıyorum.
    Ethernet kablosunuda aldım diyelim önce deneme yapmam lazım hemen server üyeliği değil çalışıyormu sistem diye ve bunu ayarlamasını nasıl yapıcam oda ayrı bir sorun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bir modemden 2 port çıkışı al ne demek benim elimde 1 2 3 4 portlu bir modem var sadece 1 in ışığı yanıyor şu anda yani onu kullanıyorum.
    Ethernet kablosunuda aldım diyelim önce deneme yapmam lazım hemen server üyeliği değil çalışıyormu sistem diye ve bunu ayarlamasını nasıl yapıcam oda ayrı bir sorun
    Tamam o zaman 4 portlu sanırım modemin 2 ci porttan cihazına baglayacaksın server uyeligi konusunda en üst yonetimle görüş test deneme veriyorlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hyr ben işi testler le bedavalarla götürmeyi düşünmüyorum zaten bakıyım sistem kusursuz çalışıyor yıllık abone olucağım bu foruma güvenim zaten sonsuz ama keşke cihazın ayarlarını filan ilk başta birisi bir kere gösterse tanıdığınız biri var mı istanbul güngören de oturuyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumdaki arkadaşlar ethernet kablosuyla modem arasında kabloyu taktım diyelim herhangi bir bağlantı ayarı yapmam gerekmiyor mu?
    Yoksa server ın verdiği şifreleri bir satıra yazdığım zaman olay bitmişmidir.
    Yani cihaz modemi gördümü tanıdımı bağlantı sağlandımı bunların bir göstergesi olmalı
    Yardımlarınız için şimdiden teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar next ye 2000 hdtv ye denemelik bir server arıyorum hee yanlış bir anlaşma olmasın nasıl girileceğini bilmiyorum bir tarif olursa abone olucağım hemde yıllık ama birisinin bana öğretmesi lazım öğrenmem güçlüdür
    merhaba yukarda editor usta herşeyi açıklamış nasıl girileceğini size kalan iş cat5 ethernet kablosu alıp makinaya takıp resimlere bakarak makinaya girmek..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın selim789 rumuzlu üye editör arkadaş örnek olarak verdiği kodları girmiş ok anladım
    mesela yukarıda örnek kodda fbservet yazmıyor bunu eklemiş girişlerine ve bir açıklama yapmamış.
    Bu yazıyı kafamıza göre rumuz uydurup mu yazıcağız mesela orayı açıklamamış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın selim789 rumuzlu üye editör arkadaş örnek olarak verdiği kodları girmiş ok anladım
    mesela yukarıda örnek kodda fbservet yazmıyor bunu eklemiş girişlerine ve bir açıklama yapmamış.
    Bu yazıyı kafamıza göre rumuz uydurup mu yazıcağız mesela orayı açıklamamış
    Kafana göre uydurmayacan tabi server aldıgın yer sana verir neyi nasıl girmen gerektigini Kullanıcı adı ve şifre cccam port ve hostun url si lazım sana 4 şey onu harici birşey girmeyeceksin zaten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir tane cccam girdim her şeyi doğru yaptım ama açmadı kanalları
    Girişlerde cas ı tuşladığımızda en altta com port var bende bu yok olarak ayarlı bu değişicek mi?
    verilen server bilgisi şudur
    alan numarası 10 yaptım
    alan bağlantısı açık yaptım
    protokol CCcam2.0.11
    durum url
    url cccam-jsc.sytes.net
    kullanıcı şifresi By_Aferin
    kullanıcı şifresi 199
    card ınfo update sizin anlatımlarınızda bu yok ama bende açık konumunda
    CCcam port 12555

Yukarıda yaptığım giriş metodu doğrumu ve 2 yerde takıntım var ilki
    girişlerde com port yok şeklinde
    ikincisi alan ayarlarında card ınfo update açık bu ikisi ve genel olarak giriş metodum doğrumu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar next2000hdtv fluresans ekrana görüntü gelmiyor,sebebi nedir

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri