Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: GOLDMASTER 11000-20000-30000 serisi CW Kanallarını izleyemeyenler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bengü Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar benim sorunuma bir care bulunulamadı 11400 cim cihazın aciko yazılımından Bo yazılmı attıktan sonra bir türlü görüntü ve ses alı
    amıyorum tüm yazılımları attım aotoları attım sonuc yok ben nasıl cihazımdan görüntü elde edeceğim yardımlarınız için şimdiden teşekküler
    Scart mı kullanıyorsunuz yoksa rf cıkışı ara kablosumu.? sayet rf cıkışı kablo kullanıyorsanız aciko yazılımları Scart destekliyor malesef ve scart almanız mlaızm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11400 cım boot' unu nerden bulabilirim

Selam arkadaşlar 11400 cım boot' unu arıyorum İlginize Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erayfb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam arkadaşlar 11400 cım boot' unu arıyorum İlginize Teşekkürler
    Forumda var iyice araştırın
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ®adakoglu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yukarıda verdiğim dosyayı yükle.Yazılım harika çalışıyor.CW ok.Hüstler tv OK.
    radakoğlu ilgine sonsuz teşekkürler dosyayı attım hüstler tv okey.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardaş emegine tşk benim 9400vc 9700cım var bana uyarmı yükleyebi
    lirmiyim kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nova35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardaş emegine tşk benim 9400vc 9700cım var bana uyarmı yükleyebi
    lirmiyim kolay gelsin
    Bu yazılımı Sizin cihazınıza olmaz Goldmaster 9400VCI CW yazılımı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GM 11400 CIM için hangi yazılımı yukleyeceğim peki ilk mesajda verieln uyarmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 5225 CW Yazılımı Uyar

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım senin alıcına Aciko 5225 CW yazılımı atmalısın. Boot dosyasını yazılımdan önce ve sonra olmak üzere iki defa atmalısın. Kolay gelsin, iyi seyirler.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yukarıda verilen yazılım GM 11400 CIM cihaza uyar.Emmi arkadaşımızın dediği gibi yazılımı yükleyiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar!
    goldmaster 30300'üm var ama seyretmekden başka bişey biliyormusun diye sorarsanız 2 cevabım var birincisi hayır. ikincisi geneee hayır. şifreli kanalları nasıl açarım, keyleri nasıl yükliyebilirim, yeni keyler varmı.
    ACİL!!!
    yardımlarınızı bekliyorum. Bİ CEVAP VEREN OLURSA ŞİMDİDEN TŞK.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri